Strona Główna / Kronika Policyjna / Zarzut za marihuanę w reklamówce
Starogard Gdański - Zarzuty za marihuanę w reklamówce2

Zarzut za marihuanę w reklamówce

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszy dzisiaj 52-letni kierowca renault. Mężczyzna posiadał przy sobie blisko 180 gramów marihuany. Mieszkaniec powiatu gdańskiego wpadł na gorącym uczynku, gdy policjanci postanowili sprawdzić auto, w którym siedział. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem starogardzcy kryminalni zauważyli osobowe renault, które było zaparkowane przed jednym z zamkniętych już marketów. Samochód posiadał gdańskie numery rejestracyjne, a za kierownicą siedział mężczyzna.

baner 2

Mundurowi ustalili personalia kierowcy, który w rozmowie z nimi wykazywał oznaki zdenerwowania. Podczas kontroli policjanci znaleźli reklamówkę, w której znajdował się worek foliowy z suszem roślinnym. Badanie policyjnym testerem wykazało, że była to marihuana. W wyniku interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 180 gramów tego narkotyku.

Mieszkaniec powiatu gdańskiego został doprowadzony do starogardzkiej komendy, gdzie spędził noc w policyjnym areszcie. Jeszcze dzisiaj śledczy przedstawią w tej sprawie zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

comments

Zobacz również

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Narada roczna poświęcona zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej powiatu starogardzkiego za 2019 rok

18 lutego 2020 r. podczas posiedzenia zarządu oddziału powiatowego związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w ...