Remi Dom Seniora
Strona Główna / Slider - Strona Główna / Zapisz się na Turniej Szachowy o Puchar Galerii Neptun
38635897_1837942182964599_4696696580995022848_n

Zapisz się na Turniej Szachowy o Puchar Galerii Neptun

Już za niecały miesiąc, 2 września, odbędzie się III Turniej Szachowy, w którym będzie można wygrać Puchar Galerii Neptun. Konkurencja odbędzie się w dwóch kategoriach: juniorzy i seniorzy.

Szachy są grą strategiczną i wymagają niezwykłej koncentracji. Jeden fałszywy ruch może zadecydować o wyniku gry. Od tej gry, sięgającej daleko w historię, powstało już wiele powiedzeń, np. „to jest jego czarny koń”, „on jest tylko pionkiem”.

Jest to jedna z najbardziej znanych i popularnych gier. Nic dziwnego, że w dalszym ciągu nie brakuje chętnych, którzy chętnie się zmierzą w strategicznym pojedynku.

Udział w turnieju może wciąć każdy, wystarczy zapisać się na listę. Na najlepszych graczy, oprócz nagrody głównej, przewidziane są bony zakupowe do wykorzystania w sklepach i punktach, mieszczących się w Galerii Neptun.

Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną za pomocą poniższych linków:
– turniej seniorów: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_4804/
– turniej juniorów: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_4805/

Udział w turnieju jest bezpłatny, jednak ilość miejsc ograniczona, dlatego o udziale w grze decyduje kolejność zgłoszeń.
Organizatorem wydarzenia jest Galeria Neptun oraz KPKS Cor Cordium Starogard Gdański.

Komentarze

comments

Zobacz również

ffoto013

XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP i XV Powiatowe Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego OSP Powiatu Starogardzkiego

15 czerwca 2019 r. w Kaliskach odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarniczych ...