luka
Strona Główna / Gniew / Zagłosuj na najpiękniejszy zamek lub pałac w Polsce!
zamek_w_Gniewie

Zagłosuj na najpiękniejszy zamek lub pałac w Polsce!

Już tylko do 15 września potrwa konkurs na najpiękniejszy i najciekawszy zamek. W głosowaniu bierze udział 16 obiektów z całej Polski, wyłonionych w etapach regionalnych. W naszej najbliższej okolicy w tym ekskluzywnym gronie znalazł się Zamek w Gniewie.

Zaproponowane zamki i pałace wpisały się już w długoletni krajobraz Polski. Związane są z historią naszego państwa. Jedne są bardziej okazałe, drugie mniej, chociażby z racji upływu czasu. Wraz z zachowanymi przypałacowymi parkami i ogrodami stanowią ważną grupę atrakcji turystycznych rozmieszczonych w prawie wszystkich za kątkach Polski.

We wcześniejszym etapie trwającym od 8 maja do 27 sierpnia w naszym województwie wygrał Zamek w Gniewie, pozostawiając w tyle Zamek Jan III Sobieski w Rzucewie, Pałac Ciekocinko, Zamek Rycerski w Krągu, Zamek krzyżacki w Człuchowie czy Zamek krzyżacki w Malborku.

Jeśli uważasz, że właśnie obiekt w Gniewie ma znaleźć się w TOP 5 zamków i pałaców w Polsce, zachęcamy do głosowania. Możecie oczywiście zagłosować na inny zamek jak np. znajdujące się niedaleko naszego regionu Zespół Wzgórza Zamkowego we Fromborku czy Ruiny zamku krzyżackiego w Świeciu.

Glosować można w sondzie znajdującej się na stronie.

https://www.polska.travel/pl/hity-zamki-i-palace-2

Komentarze

comments

Zobacz również

cigarette-110849_960_720

Polska bogaci się dzięki palaczom… czy warto namawiać ich do rzucenia palenia?

Wielu z nas namawia znajomych do rzucenia palenia i mocno krytykuje palące osoby. Tymczasem okazuje ...