http://www.abiprint.pl/
Strona Główna / Finanse / Zadbaj o spokój w swoich finansach
luka art

Zadbaj o spokój w swoich finansach

W ostatnim czasie rozwój rynku finansowego w Polsce i na świecie spowodował wzrost ilości dostępnych produktów, które nie są łatwe do zrozumienia. Warto by w tym skomplikowanym świecie trafić na Doradcę, który będzie potrafił odpowiedzieć na każdą naszą wątpliwość.

„Zadbamy o Twój spokój w finansach” to hasło, które z całą pewnością cechuje doradców Finansowych z Luka Finance. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu w zawodzie i współpracy z wieloma instytucjami potrafią znaleźć odpowiedź oraz wyszukać dogodne rozwiązanie nawet dla klientów w trudnej sytuacji finansowej.

Do każdego ze swoich klientów podchodzą indywidualnie i poświęcają odpowiednią ilość czasu aby transakcja zakupu nieruchomości, inwestycji w firmie czy pozyskania gotówki na ważny życiowy cel przebiegła bezpiecznie i pozwoliła zaoszczędzić jak najwięcej w budżecie domowym lub firmowym. Co ważne podkreślenia nie ograniczają się tylko do doradztwa ale również pomagają również w załatwieniu wielu formalności. Najlepszą rekomendacją doradców z Luka Finance są zadowoleni klienci z polecenia, których z roku na rok przybywa na rynku.

Doradcy Finansowi są też ekspertami w wielu ekonomicznych materiałach prasowych, które tłumaczą wszelkie niebezpieczeństwa jakie czekają na klientów na rynku finansowym. Oto niektóre z publikacji:

http://www.pomorska.pl/strefa-biznesu/firma/a/reklamy-kredytow-gotowkowych-klamia-nie-ma-gwarancji-niskiej-raty,10186082/

http://www.bogatyelblag.pl/doradcy-luka-finance-alarmuja-o-ostrzezeniu-uknf-uwazajcie-na-podawanie-swoich-danych-osobowych-przez-internet,23906.html

Luka Finance to Centrum Finansowe. W ofercie firmy możesz odnaleźć ofertę ponad 27 Banków oraz innych instytucji jak Banki Spółdzielcze lub SKOK-i.

Główne atuty to:

– dbamy o bezpieczeństwo w relacjach z Bankami
– profesjonalne doradztwo

– możliwość bezpłatnych konsultacji w zakresie wyboru najkorzystniejszych kredytów i innych produktów bankowych

– w imieniu klienta załatwiamy wszelkie formalności

– finanse da się polubić – jesteśmy z klientem zawsze gdy tego oczekuje

– doradztwo w oddziałach stacjonarnych oraz doradcy mobilni

Oferta to m.in.:

– kredyty hipoteczne

– kredyty gotówkowe

– kredyty dla firm

– kredyty samochodowe

– leasingi

– faktoring

– ubezpieczenia i produkty oszczędnościowo – inwestycyjne

Luka Finance

ul. Łowicka 15

82-300 Elbląg

kom. 600 89 48 27 ; 534 868 377

biuro@luka-finance.pl

www.luka-finance.pl

Komentarze

comments

Zobacz również

connection-4884862_1920

Kolejne przypadki koronawirusa w naszym województwie. W ciągu ostatniego tygodnia 22 nowe zakażenia

Od zeszłego poniedziałku (29.06) do chwili obecnej (06.07 – godz 12:00) w naszym województwie pojawiło ...