Strona Główna / Kultura i Rozrywka / Zabierz swoją pociechę do Honolulu w Galerii Neptun!
11255537_1484157948473335_6257048460254880814_n

Zabierz swoją pociechę do Honolulu w Galerii Neptun!

Galeria to jak się okazuje nie tylko miejsce, w którym możemy się obkupić czy zjeść…to również miejsce rozrywki. W Centrum Handlowym Neptun powstała nowa sala zabaw dla dzieci. Kiedy pogoda na dworze nie dopisuje, a plac zabaw jest mokry, można zabrać swoją pociechę do Honolulu!

Co znajdziemy w Honolulu?

„Podczas projektowania sal kierowaliśmy się doradztwem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu placów i sal zabaw oraz własnym doświadczeniem w wieloletniej pracy pedagogicznej. Wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości zapewniające maksimum bezpieczeństwa. Najmłodsze dzieci mogą bawić się w strefie malucha, którą wyposażyliśmy w bujaczki, jeździki, chodziki, domki, mini basenik z piłeczkami odpowiedni już dla kilkumiesięcznych szkrabów. Każda sala posiada miękką podłogę wykonaną z kolorowych puzzli, do produkcji której używa się wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Ponadto wszystkie sale wyposażone są w minimum 200 mkw klatki zabawowe. W nich znajdują się atrakcje takie jak: zjeżdżalnie proste, kręte, tubowe i rolkowe, liczne elementy wspinaczki, piankowe przeszkody, armatki pneumatyczne z efektem światła i dźwięku, suche baseny z kolorowymi piłeczkami, trampoliny, boiska do gier, tory gokartowe, liczne tunele i zakamarki, które dzieci uwielbiają,. Wewnątrz znajdują się elementy kształtujące równowagę, siłę, wytrzymałość i wiele cech sprawnościowych. Posiadamy równiwż karuzelę z kokosami. W każdej z sal zainstalowaliśmy scenę, na której dzieci próbują swoich zdolności artystycznych. Każda sala posiada nagłośnienie i profesjonalne oświetlenie sceniczne. W naszych salach dzieci mogą bawić się używając gier interaktywnych na zamontowanych ekranach LCD.

Prowadzimy również usługę tzw. “dziecko pod opieką”, dzięki czemu mogą Państwo w spokoju skorzystać z oferty Centrum Handlowego, czy sąsiadujących z nami restauracji.”

 

cennik wejść indywidualnych:

Wstęp:

1 godzina

2 godziny

bez limitu czasu

od poniedziałku do piątku:

15,99 zł,

20,99 zł

sobota-niedziela:

15,99 zł,

20,99 zł,

25,99 zł

cennik dla grup zorganizowanych (min 15 osób)(cena za jedno dziecko):

Wstęp:

1 godzina

2 godziny

od poniedziałku do piątku:

10,99 zł

15,99 zł

sobota-niedziela:

10,99 zł

15,99 zł

opieka nad dzieckiem: 1godz./15,99 zł

 

Urodziny w Honolulu:

Imprezka na 8 osób– 310 zł

Imprezka na 10 osób- 360 zł

Więcej szczegółów: https://salazabawhonolulu.pl/urodzinki-2/

Opinie o Honolulu w CH Neptun:

Jezeli tylko mozna by rade dac 10 gwiazdek to bym dala. Dziewczyny sa wspaniale daja z siebie wszystko! Dziekuje

Moja córka miała dzisiaj wyprawiane urodzinki w Bawialni Honolulu i muszę przyznać,ze jestem pod ogromnym wrażeniem całej oprawy urodzinowej! Panie Animatorki spisały się na medal pod każdym względem ! dzieciaki choć były w rożnym wieku nie nudziły się. Każde znalazło coś dla siebie i wyszło na maxa zmęczone 😉 Piękny moment wznoszenia toastu oraz efekt ściemnienia wraz z diodami wzruszył mnie bardzo! Córka choć zaledwie 3 latka wyszła strasznie zadowolona !!! Polecamy jak najbardziej! Na pewno będziemy długo wspominać ten wyjątkowy dzień i z pewnością wrócimy nie raz do Was !!! Chwilo trwaj.. 😉

Miejsce atrakcyjne dla dzieci, Panie miłe i sympatyczne. Obsługa dba o bezpieczeństwo najmłodszych, by te nie były stratowane przez starsze dzieci (w przeciwieństwie do tego co dzieje się w innej sali zabaw w Starogardzie, gdzie nikt nie zwraca na to uwagi). Pomyślałabym nad troszkę zdrowszym menu urodzinowym, poza tym ok. Moja córka uwielbia to miejsce. .

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

https://salazabawhonolulu.pl/cennik-2/ oraz na facebookowym profilu:

https://www.facebook.com/pg/starogardgd/posts/?ref=page_internal

Zachęcamy do rodzinnej zabawy!

Komentarze

comments

Zobacz również

c700x420

Saunowanie, a później kąpiel w morzu – taka atrakcja w Sopocie!

Gdyby ktoś ci powiedział, że w grudniu będziesz kąpać się w Bałtyku, to pewnie zacząłbyś ...