Strona Główna / Slider - Strona Główna / Ważne! Przyjdź, posłuchaj, przebadaj się! Z rakiem nie ma żartów!
PLAKAT_program internet

Ważne! Przyjdź, posłuchaj, przebadaj się! Z rakiem nie ma żartów!

7 października 2017 roku Stowarzyszenie Można Inaczej, Medpharma oraz Wolontariusze Polpharmy serdecznie zapraszają wszystkich na konferencję pt. Wyprzedźmy nowotwory – wyścig po świadomą profilaktykę. Konferencja odbędzie się w Audytorium Polpharmy w Starogardzie Gdańskim. Wstęp wolny. Liczy się kolejność zgłoszeń. 

Sobotnie spotkanie pt. Wyprzedźmy nowotwory – wyścig po świadomą profilaktykę odbędzie się 7 października od godz. 10.00 do godz. 16.00 w Audytorium Polpharmy w Starogardzie Gdańskim. W konferencji udział  może wziąć każdy.  Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Dlatego warto już dzisiaj zarezerwować sobie ten czas i zgłosić swój udział pod adresem  https://goo.gl/forms/msxQI1R6DHE3Qwv42.

Będzie to wyjątkowa okazja do przebadania się, wysłuchania wykładów i porozmawiania ze specjalistami oraz osobami doświadczonymi chorobą nowotworową. Celem spotkania jest zwiększenie świadomości społecznej na temat znaczenia profilaktyki zapobiegania nowotworom. Na konferencji będzie można dowiedzieć się m.in. dlaczego warto się badać i jak często trzeba to robić, jak przekonania i stres wpływają na nasze życie oraz co trzeba zrobić, aby wygrać walkę z rakiem. Będzie też mowa o tym, jak zdecydowanie mówić NIE nowotworom u dzieci.

Przy okazji na stoisku Medpharmy będzie można zbadać sobie m. in. cukier, BMI i ciśnienie. Dietetyk doradzi, jak zadbać o zdrowe odżywianie, a Amazonki chętnie podzielą się swoim doświadczeniem z innymi.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma 15 % rabatu na pakiety badań profilaktycznych dostępnych w ofercie NZOZ Medpharma.

Komentarze

comments

Zobacz również

Utrudnienia w ruchu

UWAGA! 16 czerwca będą duże utrudnienia w ruchu

16 czerwca za sprawą Lotto Triathlon Energy mieszkańców Starogardu czekają wielkie emocje sportowe, ale też ...