http://www.abiprint.pl/
Strona Główna / Gastronomia / W Starogardzie Gdańskim już wkrótce otwarcie ogólnopolskiej sieci Restauracji Sphinx
398984_530735616943339_952725710_n

W Starogardzie Gdańskim już wkrótce otwarcie ogólnopolskiej sieci Restauracji Sphinx

Sphinx to znana i lubiana polska sieć gastronomiczna, która podbiła podniebienia Polaków legendarną Shoarmą. Do tego wspaniały wystrój z unikatowymi lampami przy każdym stoliku, profesjonalni kelnerzy i kultowe smaki. Już wkrótce sieć ponownie wróci do Starogardu Gdańskiego.

30 maja na profilu Facebookowym Sphinx Starogard Gdański pojawiła się rewelacyjna wiadomość o planowanym starcie restauracji Sphinx w naszym mieście. Wyróżnić ją mają wg. wpisu eksplozja smaków, uśmiechnięta obsługa, animacje dla najmłodszych oraz trunki dla starszych gości, tego na pewno nie zabraknie! – czytamy.

Starogardzka restauracja informuje, że dopina ostatnie pozwolenia urzędowe i organizacyjne. Warto śledzić Fanpage gdzie będą pojawiać się liczne promocje i konkursy.

sphinx starogard fb

Do czasu startu możemy poznać nowe menu jakie będzie dostępne w Starogardzie Gdańskim:

https://www.facebook.com/pg/SphinxStarogardGdanski/menu/

Sieć Sphinx należy do sieci różnych marek gastronomicznych. W ostatnich latach dysponuje ona m.in. takimi markami jak Sphinx, Chłopskie Jadło, WOOK, Piwiarnia Warki czy Fabryka Pizzy. Sfinks Polska to największa firma restauracyjna z sektora casual dining w kraju. Obecnie dysponuje prawie 200 lokalami w całej Polsce, a w jej planach jest zwiększenie liczby obiektów gastronomicznych do ok. 400. Sieć zrobiła spory rozwój w ostatnim czasie. Dzięki aplikacji Aperitif stali bywalcy Sphinxa mogą korzystać z super promocji, szczególnym upodobaniem cieszą się oferty lunchowe (zupa + drugie danie) w atrakcyjnych cenach pomiędzy 12 a 15. Dodatkowo bardzo mocno rozwinęła się usługa oferty na dowóz do klienta poprzez wiele różnych portali gastronomicznych, głównie przez portal smacznieiszybko.pl.

Dodatkowo sieć wprowadza tzw. wkładki sezonowe zaskakując nowymi smakami w kolejne pory roku.

Cieszy więc, że ponownie zagości w naszym mieście.

Lokal będzie się mieścił na ulicy Rynek 6 w Starogardzie Gdańskim.

Komentarze

comments

Zobacz również

connection-4884862_1920

Kolejne przypadki koronawirusa w naszym województwie. W ciągu ostatniego tygodnia 22 nowe zakażenia

Od zeszłego poniedziałku (29.06) do chwili obecnej (06.07 – godz 12:00) w naszym województwie pojawiło ...