Strona Główna / Kultura i Rozrywka / W Malborku odbędzie się wieczorny spektakl „Magic Malbork 2018”
00-1010x500

W Malborku odbędzie się wieczorny spektakl „Magic Malbork 2018”

To będzie niezwykle urokliwy wieczór. Świat tańca, teatru, światła i ognia zabierze nas w niezwykle magiczny klimat. Spektakl świetlny zostanie pokazany na ogromnych murach zabytkowego zamku w Malborku. Impreza jest biletowana.

Pokaz będziemy mogli zobaczyć już 11 sierpnia na tle ogromnych murów malborskiego zamku. W barwnym spektaklu zobaczymy muzyków, tancerzy, akrobatów, wokalistów, fire show i UV show, płonące żywym ogniem fontanny, efekty laserowe, a w finale – pokaz sztucznych ogni. Magiczny klimat potrwa około 50 minut.

Bilety można kupić na stronie Eventim.pl lub Biletyna.pl, w cenie 5-25 zł. Dzieci do 7 lat mają wstęp bezpłatny, jednak bez gwarancji miejsc siedzących.

Bilety są dostępne również w punktach stacjonarnych: Empik, Media Markt, Saturn, Księgarnie PWN.

Organizatorzy uruchomili również rezerwację biletów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.
W przypadku, kiedy Uczestnikiem, o którym mowa powyżej, jest osoba niepełnosprawna, która potrzebuje pomocy opiekuna, to opiekun osoby niepełnosprawnej nie musi posiadać własnego odrębnego Biletu wstępu na Imprezę, a Bilet osoby niepełnosprawnej uprawnia opiekuna do wejścia na Teren Imprezy i towarzyszenia osobie niepełnosprawnej. Każdej osobie niepełnosprawnej na podstawie takiego Biletu może towarzyszyć tylko jeden opiekun.
By otrzymać wejściówkę, trzeba wysłać e-mail na adres: cit@visitmalbork.pl i podać dane:
-Imię i nazwisko osoby niepełnosprawnej,
-imię i nazwisko opiekuna

Komentarze

comments

Zobacz również

ffoto013

XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP i XV Powiatowe Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego OSP Powiatu Starogardzkiego

15 czerwca 2019 r. w Kaliskach odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarniczych ...