Strona Główna / Gniew / VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw – urzekająca trasa i dobry nastrój
Bieg Gniewski (na trasie)

VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw – urzekająca trasa i dobry nastrój

Malownicze uliczki, piękna przyroda i dużo dobrego nastroju czekać będzie na uczestników szóstej już edycji Biegu Gniewskiego z Zakładem Produkcji Kruszyw. Tylko do 15 września można jeszcze zgłaszać chęć udziału w tej największej w gminie Gniew imprezie sportowej. Rywalizacja podzielona została na dwie części. Najpierw na starcie staną dzieci, a po nich przyjdzie czas na dorosłych, którzy zmagać się będą z 10 kilometrową trasą. Zapraszamy do Gniewu 21 września zarówno kibiców jak i miłośników sportu i zdrowego stylu życia.

baner 2

VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw odbędzie się w dniu 21 września 2019 roku (sobota) na terenie Miasta i Gminy Gniew. Start biegu głównego nastąpi o godzinie 12:00 z rynku miejskiego (Plac Grunwaldzki 1) w Gniewie. Trasa liczy 10 km. Imprezą współtowarzyszącą jest V Dziecięcy Bieg Gniewski, który rozpocznie się o godzinie 10:00. Po oficjalnym zakończeniu biegu na wszystkich przybyłych będą czekały liczne dodatkowe atrakcje. Serdecznie zapraszamy.

Zapisać można się poprzez stronę: elektronicznezapisy.pl/event/3929/strona.html.

VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Sobota, 21 września 2019

10:00 – 11:00
V Dziecięcy Bieg Gniewski

12:00 – 15:00
VI Bieg Gniewski

Szczegółowe informacje uzyskać można w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gniewie, tel. 58 535 21 10, kontakt@gosirgniew.pl.

Komentarze

comments

Zobacz również

SONY DSC

Nietrzeźwy motorowerzysta zderzył się z audi

Podczas minionego weekendu policjanci z Kalisk interweniowali wobec skrajnie nieodpowiedzialnego motorowerzysty, który mimo braku uprawnień ...