Strona Główna / Kronika Policyjna / Usłyszał zarzuty za okradanie swojego pracodawcy
STAROGARD GDAŃSKI – USŁYSZAŁ ZARZUTY ZA OKRADANIE SWOJEGO PRACODAWCY

Usłyszał zarzuty za okradanie swojego pracodawcy

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali złodzieja, który okradał swojego pracodawcę. Zatrudniony na stacji LPG mężczyzna, po godzinach pracy kradł pieniądze z utargu. Starogardzianin usłyszał już zarzuty dotyczące kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia.

W poniedziałek 17 września br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim zatrzymali mężczyznę podejrzanego o okradanie swojego pracodawcy. Pracujący nad tą sprawą policjanci ustalili, że mieszkaniec Kociewia od niedawna był pracownikiem jednej ze stacji LPG. Mężczyzna po zakończeniu pracy, bez wiedzy i przyzwolenia swojego szefa kilkukrotnie zabierał ze sobą gotówkę pochodzącą z utargu. Łączna wartość strat powstała w wyniku tych kradzieży wyniosła ponad 10 tys. zł.

Podejrzewany o popełnienie tego przestępstwa 20-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie śledczy przedstawili mu 7 zarzutów dotyczących kradzieży.

Za popełnienie tego przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. sztab. Marcin Kunka Oficer prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim

Komentarze

comments

Zobacz również

Bez nazwy-1

Już w sobotę charytatywny turniej tenisa dla Amelki

W najbliższą sobotę, 15 grudnia, odbędzie się turniej tenisa połączony z akcją charytatywną. Sam udział ...