Strona Główna / Gastronomia / Urodzinowy konkurs Poradni Nasza Dieta – wygraj indywidualnie ułożony dla Ciebie jadłospis!
Bez nazwy-1

Urodzinowy konkurs Poradni Nasza Dieta – wygraj indywidualnie ułożony dla Ciebie jadłospis!

Czas na URODZINOWY KONKURS od Poradni Nasza Dieta! Do wygrania 2-tygodniowy jadłospis ułożony indywidualnie do Twoich potrzeb!Plan żywieniowy dostosowany jest indywidualnie do stanu zdrowia, zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze oraz uwzględnia preferencje smakowe, umiejętności kulinarne, czy możliwości finansowe i czasowe (nie są tzw. „gotowcami”). Nasza Dieta to nie tylko sposób na utratę zbędnych kilogramów, to działanie kompleksowe wpływające na poprawę jakości życia. Korzystając z pomocy dietetyka nauczysz się zdrowo odżywiać co pozwoli Ci utrzymać prawidłową masę ciała. Zachęcamy do udziału w konkursie! 

ZASADY:

1. Hasło konkursowe „ANANASY z Naszej Diety”– wykaż się pomysłowością, a niech motywem przewodnim będą właśnie ANANASY -ciekawy przepis z wykorzystaniem tego owocu, sałatka, smoothie, koktajl, drink z palemką, dekoracja w kuchni, jadalni na Twoim stole- kubek, miseczka, talerzyk, serwetka, fartuszek, ananas w Twoim koszyku na zakupy, pudełeczku z drugim śniadaniem do pracy- wszystkie chwyty dozwolone! Docenimy Twoją kreatywność! Swój pomysł prześlij w komentarzu pod postem konkursowym na facebooku Poradni Nasza Dieta!

2. Bawimy się do końca lipca (31.07.2019- środa) do godziny 13:00. W tym samym dniu ogłosimy jeszcze wyniki konkursu!

3. Konkurs przeznaczony jest dla fanów Naszej Diety, więc fajnie jeśli polubisz stronę na facebooku i post konkursowy!

4. Wygrywają, aż dwie osoby- Dlatego możesz udostępnić ten post na swojej tablicy i zaprosić swoich znajomych do zabawy- NIECH TEŻ SKORZYSTAJĄ! Przed nami jeszcze więcej atrakcji!

5. Do wygrania indywidualnie ułożony do Twoich potrzeb jadłospis 2-tygodniowy! Wygrywają dwie osoby!

6. Zabawa nie jest grą losową! Wygra jedna osoba z największą liczbą polubień pod swoim komentarzem, a także jedna osoba, którą wybiorę osobiście- dlatego warto się postarać!

Zgłaszając się akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności (dostępne na stronie https://nasza-dieta.pl/blog/urodzinowykonkurs/ oraz wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych osobowych na potrzeby ogłoszenia wyników i kontaktu w sprawie wygranej w konkursie!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.facebook.com/naszadieta/

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Aleksandra Radomska – Dietetyk
Poradnia dietetyczna „Nasza dieta”
Olsztyn ul. Dąbrowszczaków 39 pok. 303
Elbląg ul. Łowicka 15 (wejście od ul. Ogólnej)

kontakt@nasza-dieta.pl

+48 662 972 682

Więcej informacji znajdziesz na:
www.nasza-dieta.pl
facebook.com/naszadieta/
instagram.com/naszadieta/

Komentarze

comments

Zobacz również

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Narada roczna poświęcona zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej powiatu starogardzkiego za 2019 rok

18 lutego 2020 r. podczas posiedzenia zarządu oddziału powiatowego związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w ...