Strona Główna / Slider - Strona Główna / Udany weekend dla drużyny Beniaminek 03 Starogard Gdański
DSC_0104

Udany weekend dla drużyny Beniaminek 03 Starogard Gdański

Starogardzcy piłkarze imponują w tym sezonie walecznością i skutecznością w zdobywaniu punktów. W miniony weekend kolejny sukces odnieśli gracze KP Starogard Gdański pokonując drugą drużynę Lecha Poznań. Bardziej znanym kolegom pozazdrościli w ten weekend piłkarze Beniaminka 03 Starogard Gdański, którzy w sobotę pokonali Tęczę Brusy.

Zgromadzeni kibice nie mogli narzekać na emocje a drużyna Beniaminka szybko objęła prowadzenia. Do przerwy prowadziliśmy już 2:0. W drugiej połowie mimo bramki dla Tęcza Brusy starogardzianie nie stracili nerwów i utrzymali prowadzenie do ostatniego gwizdka.

Była to już druga wygrana w sezonie Beniaminka 03 Starogard Gdański. Po 2 kolejkach zajmujemy 4 pozycję, z 6 punktami i bilansem 4:1.

W następnej kolejce zagramy z Orzeł Subkowy, 25 sierpnia o godzinie 18:00. Liderem tabeli jest Pomezania Malbork.