luka
Strona Główna / Kronika Policyjna / Trafił do aresztu za popełnione przestępstwo
policja

Trafił do aresztu za popełnione przestępstwo

Najbliższe 5 lat spędzi w areszcie 30-latek, wobec którego sąd orzekł karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo przeciwko mieniu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ze Starogardu Gdańskiego, którzy doprowadzili go do aresztu śledczego.

Dzisiaj nad ranem starogardzcy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nie stawił się do aresztu w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 30-latek został skazany przez sąd za przestępstwo rozboju i nie stawił się w wyznaczonym czasie do placówki penitencjarnej.

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna aktualnie przebywa w jednym z mieszkań przy ul. Sikorskiego. Gdy mundurowi dotarli na miejsce mężczyzna został wylegitymowany, a funkcjonariusze sprawdzili jego dane w policyjnych kartotekach.

Jak się okazało 30-latek powinien odbywać karę pozbawienia wolności. Mężczyzna został doprowadzony do miejscowej komendy. Po sporządzeniu dokumentacji mieszkaniec powiatu starogardzkiego został doprowadzony przez mundurowych do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat.

asp. sztab. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim

Komentarze

comments

Zobacz również

sts-bukmacher

Polacy coraz więcej korzystają z zakładów sportowych – bukmacher STS w tym roku planuje osiągnąć ponad 2 miliony złotych obrotu

Sport to już nie tylko wielka rywalizacja sportowców i pot wylany na treningach, ale przede ...