Strona Główna / Slider - Strona Główna / Starogardzianin i jego kolega ruszają w podróż życia! – rowerowa podróż do Portugalii. Marzenia się spełniają
706de4bfc9018c39a40d5b3fedf64237_0-650-1500-520

Starogardzianin i jego kolega ruszają w podróż życia! – rowerowa podróż do Portugalii. Marzenia się spełniają

Połączyła ich wspólna pasja – udział w triathlonach, maratonach, biegach na różne dystanse, morsowanie, runmageddony, a teraz przyszedł czas na wielką przygodę, rowerową podróż do Portugalii! Realizacja takiego marzenia niestety kosztuje nie mało pieniędzy. Na portalu zrzutka.pl Michał i Kamil założyli konto, na którym bardzo szybko uzbierali potrzebną kwotę, a nawet więcej! Mężczyźni na swoich profilach Facebookowym na bieżąco informują o przebytej trasie. Nie zabrakło też wsparcia od znajomych i przyjaciół.

Na portalu zrzutka.pl mężczyźni opisali swoją historię:

– Nazywam się Michał Ebertowski i jestem ze Starogardu Gdańskiego. Wraz z moim przyjacielem Kamilem Komorowskim (z Rokocina) od dziecka pasjonujemy się wieloma dziedzinami sportu. 4 lata temu ta wspólna pasja oraz zamiłowanie do sportu nas połączyła i bardzo się zaprzyjaźniliśmy. Wspólnie ukończyliśmy niejeden triathlon, maraton, biegi na różnych dystansach, morsujemy, chodzimy na siłownię, w 2017r ukończyliśmy wszystkie runmageddony i zdobyliśmy tytuł weterana, ale NAJWAŻNIEJSZE dla nas są wyprawy rowerowe i ten temat właśnie pragnę poruszyć , a zarazem prosić Was o wsparcie na tyle ile będzie to możliwe.
Marzymy o tym, by zwiedzić jak najwięcej miejsc na świecie na rowerach szosowych. W każdej wolnej chwili organizujemy sobie jakąś wyprawę . Mamy na koncie np 3-dniowe wyprawy do Karpacza (546km) , czy Zakopanego(700km).
20 Czerwca(Boże Ciało) wyruszamy na wyprawę marzeń , która będzie liczyła ok 4200 km . Wyjazd będzie ze Starogardu Gdańskiego przez całą Polskę aż do Szklarskiej Poręby. Później będą Czechy m.in. Praga i Czeskie Budziejowice. Austriacki Linz oraz Liezen , stolica Słoweni Lublana , następnie w kierunku morza do miejscowości Triest . Kolejne punkty to Włochy,a w nich m. in. : Wenecja, Werona , Mediolan. Planujemy również wjechać do miejscowości Genua i stamtąd kierować się do Francji m.in. przez Niceę , Saint-Tropez , Monaco-Ville, Marsylię ,Montpellier. Po Francji przyjdzie czas na Hiszpanię a w niej : Lloret de Mar, Badalona, Barcelona,Saragossa, Madryt ,Salamanka, Porto. Celem naszej podróży jest Stolica Portugalii Lizbona.
Cała wyprawa zajmie nam około 5 tygodni. Wraz z Kamilem zaplanowaliśmy , że tam gdzie dojedziemy i znajdziemy nocleg tam przenocujemy. Na wszelki wypadek bierzemy ze sobą namiot. Przez całą wyprawę będzie nam towarzyszyła kamerka Go-Pro dzięki której po powrocie będziemy mogli zrobić filmik z naszej wyprawy i się nim z Wami podzielić.
Powrót zaplanowaliśmy samolotem.
Obaj z Kamilem doświadczyliśmy ogromnego wsparcia ze strony rodziny , przyjaciół oraz nieznanych nam osób, które chcą nam pomóc spełnić nasze marzenie. Jak wszyscy się pewnie domyślają ta wyprawa niesie za sobą ogromne koszta, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe. Jakakolwiek kwota będzie przydatna, na ile każdego stać i chce nam pomóc . Mamy nadzieję , że nie przejdziecie obojętnie obok naszej prośby i dołożycie swoją cegiełkę do wyprawy marzeń, która dzięki temu będzie naszym wspólnym sukcesem. Połączył Nas sport i te kilometry Razem . – Michał Ebertowski, Kamil Komorowski

Z pewnością jesteście ciekawi jak przebiega realizacja marzeń Michała i Kamila. Mężczyźni na bieżąco informują na swoich profilach Facebookowych co u nich słychać. Gorąco im kibicujmy i życzymy udanego powrotu do Starogardu Gdańskiego. Mamy nadzieję, że opowiedzą nam o wszystkim już na żywo po powrocie.

https://zrzutka.pl/37fcys

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Narada roczna poświęcona zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej powiatu starogardzkiego za 2019 rok

18 lutego 2020 r. podczas posiedzenia zarządu oddziału powiatowego związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w ...