Strona Główna / Kultura i Rozrywka / Spotkanie z Anna Sakowicz autorką powieści
Bez nazwy-1

Spotkanie z Anna Sakowicz autorką powieści

Miejska Biblioteka zaprasza na autorskie spotkanie z panią Anną Sakowicz. Autorka będzie promować swoja najnowszą powieść „Na dnie duszy”. W swoim dorobku napisała już osiem książek, w tym jedną dla dzieci.

Pani Anna Sakowicz jest absolwentką filologii polskiej, edukacji filozoficznej i filozofii na Uniwersytecie Szczecińskim oraz edytorstwa współczesnego na Uniwersytecie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Przez 4 lata prowadziła blog „Kura pazurem”. Na dzień dzisiejszy jest autorką ośmiu książek (jedna dla dzieci).

Pisarka zdradza rąbek tajemnicy na temat treści książki:

„Rozalia, Donata i Inga. Trzy pokolenia kobiet żyjących w różnych czasach. Mają swoje rodziny, domy, codzienność. Każda z nich ma też swoje emocje, pragnienia, radości… Kiedy ich marzenia zderzają się z rzeczywistością, myślą, że tak musi być, że takie jest życie, że jest to, co jest. Jednak z biegiem lat zauważają, że jest o wiele więcej. To, co naprawdę ważne, jest głęboko ukryte na dnie każdej duszy… Często zostaje tam na zawsze. A czasem trzeba je znaleźć i wydobyć za wszelką cenę i ze wszystkich sił. Nieważne bowiem, ile błędów popełniliśmy, ale że wciąż chcemy je naprawiać. Pozornie zwyczajna historia, jakich wiele, a jednocześnie pełna niespodziewanych zwrotów akcji, dawnych tajemnic i zaskakujących wyborów.
Ta intrygująca opowieść pochłonie cię bez reszty i zadziwi niejeden raz! Bo dla każdego ta sama przeszłość wygląda inaczej…”

Spotkanie odbędzie się 12 marca w Miejskiej Bibliotece im. ks. Bernarda Sychty w Starogardzie Gd. Godzina: 17:00-19:00

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_0114

Prokuratura ustanawia hipotekę przymusową na nieruchomościach Sławomira Neumanna. Posłowi PO grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Od pewnego czasu Poseł PO z Starogardu Gdańskiego Sławomir Neumann nie ma łatwego życia od ...