Strona Główna / Kronika Policyjna / Śmiertelny wypadek drogowy w Pogódkach
Starogard Gdański - wypadek drogowy 1

Śmiertelny wypadek drogowy w Pogódkach

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Pogódki w gminie Skarszewy. Wskutek czołowego zderzenia dwóch aut zginął 53-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego.

Wczoraj kilka minut po godz. 19:00 dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał informację o wypadku drogowym jaki wydarzył się w Pogódkach na ulicy Szturmowskiego. Policjant, który przyjął zgłoszenie, natychmiast skierował w ten rejon technika kryminalistyki oraz funkcjonariuszy ze Skarszew.

baner 2

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do zdarzenia doszło na zakręcie drogi, gdy kierowca osobowego volkswagena zjechał na lewą stronę jezdni i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Ligier. Kierowca oraz pasażer golfa po zderzeniu porzucili auto i uciekli pieszo w kierunku miejscowości Kobyle. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali w sprawie tego wypadku 30 i 36-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. W celu ustalenia czy byli trzeźwi pobrana została krew do badań.

Obrażenia jakich doznał 53-letni kierowca Ligiera okazały się śmiertelne, natomiast 12-letni pasażer tego auta trafił do szpitala. Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była zablokowana.

Komentarze

comments

Zobacz również

ffoto013

XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP i XV Powiatowe Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego OSP Powiatu Starogardzkiego

15 czerwca 2019 r. w Kaliskach odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarniczych ...