Remi Dom Seniora
Strona Główna / Gniew / Skocz po dobrą zabawę już w sobotę
skate_baner

Skocz po dobrą zabawę już w sobotę

Gniew z przytupem rozpoczyna nowy sezon turystyczny. Już w najbliższą sobotę, 11 maja mamy dla Państwa dwie ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu. Miłośnicy rowerów będą mogli podziwiać zmagania Quark Bikes. Dla fanów deskorolek Zakład Produkcji Kruszyw przygotował piknik z mnóstwem atrakcji, czyli otwarcie sezonu na gniewskim skateparku.

Otwarcie skateparku

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich fanów deskorolki i dobrej zabawy na tegoroczne otwarcie sezonu na gniewskim skateparku z Zakładem Produkcji Kruszyw. W programie konkurs SKATE oraz piknik miejski i mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Startujemy 11 maja o godz. 14.00 na skateparku Weber SKOK przy Gminnym Ośrodku Sportu w Gniewie.

baner 750

I Gniewski Maraton MTB

Już w tę sobotę, 11 maja wszystkich aktywnych zapraszamy na pierwszą edycję Quark Bikes Gniewskiego Maratonu MTB, który odbędzie się w Brodach Pomorskich. Zawody rozpoczną się o godz. 11.00. Start i meta znajdują się koło leśniczówki w Brodach Pomorskich. W zależności od doświadczenia uczestnicy zmierzą się w dwóch kategoriach i na dwóch różnych dystansach. Wśród rowerzystów rozlosowana zostanie nagroda specjalna, jaką jest rower Quark K6 19.

Komentarze

comments

Zobacz również

Starogard Gdański - Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego 1

Śmiertelny wypadek w zatoce autobusowej

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęła mieszkanka ...