Strona Główna / Slider - Strona Główna / Ruszają PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM
wybory art wyborczy

Ruszają PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM

Wybory samorządowe wkraczają w decydującą fazę, na ulicach naszych miast wisi coraz więcej billboardów oraz plakatów a skrzynki pełne są już ulotek. Mieszkańcy chcą jednak wielu konkretnych odpowiedzi na różne lokalne sprawy dlatego ruszamy z akcją PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM.

PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM – czyli kandydaci na Prezydenta, Radnych i do Sejmiku Wojewódzkiego odpowiadają w ciągu 24 godzin

W czasie każdych wyborów kandydaci na ważne stanowiska lokalne często korzystają z rozpraw sądowych w trybie wyborczym. Skoro sądy działające często długo i przewlekle w Polsce potrafią zebrać się w ciągu 24 godzin i szybko rozpatrzeć sprawę wyborczą to kandydaci na najważniejsze stanowiska w mieście i województwie powinni również w trybie wyborczym szybko odpowiadać na pytania nurtujące mieszkańców i przedstawić swoje zdanie w konkretnym zagadnieniu.

PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM to nowa inicjatywa naszej Redakcji.

W ostatnim czasie zebraliśmy e-maile do wielu kandydatów na najważniejsze stanowiska w mieście. Wiemy, że są aktywne a politycy porozumiewają się nimi w kontaktach z naszą Redakcją. Z innymi jest kontakt poprzez np. Facebooka. W najbliższym czasie do wielu z nich wyślemy zapytania na wiele ważnych tematów. By politycy nie grali na czas wymyśliliśmy formułę PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM czyli aby kandydaci odpowiadali w ciągu 24 h. Odpowiedzi na wiele pytań powinniście więc otrzymać już następnego dnia.

W ciągu najbliższych 2 tygodni na początku dnia opublikujemy jakie jest pytanie dnia i do jakich kandydatów wysłaliśmy zapytania.

Będzie się działo…. Odpowiedzi, których z kandydatów przypadną Wam najbardziej do gustu? Przekonamy się 21 października.

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

Starogard Gdański - Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego 1

Śmiertelny wypadek w zatoce autobusowej

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęła mieszkanka ...