Strona Główna / Slider - Strona Główna / Ruszają PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM
wybory art wyborczy

Ruszają PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM

Wybory samorządowe wkraczają w decydującą fazę, na ulicach naszych miast wisi coraz więcej billboardów oraz plakatów a skrzynki pełne są już ulotek. Mieszkańcy chcą jednak wielu konkretnych odpowiedzi na różne lokalne sprawy dlatego ruszamy z akcją PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM.

PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM – czyli kandydaci na Prezydenta, Radnych i do Sejmiku Wojewódzkiego odpowiadają w ciągu 24 godzin

W czasie każdych wyborów kandydaci na ważne stanowiska lokalne często korzystają z rozpraw sądowych w trybie wyborczym. Skoro sądy działające często długo i przewlekle w Polsce potrafią zebrać się w ciągu 24 godzin i szybko rozpatrzeć sprawę wyborczą to kandydaci na najważniejsze stanowiska w mieście i województwie powinni również w trybie wyborczym szybko odpowiadać na pytania nurtujące mieszkańców i przedstawić swoje zdanie w konkretnym zagadnieniu.

PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM to nowa inicjatywa naszej Redakcji.

W ostatnim czasie zebraliśmy e-maile do wielu kandydatów na najważniejsze stanowiska w mieście. Wiemy, że są aktywne a politycy porozumiewają się nimi w kontaktach z naszą Redakcją. Z innymi jest kontakt poprzez np. Facebooka. W najbliższym czasie do wielu z nich wyślemy zapytania na wiele ważnych tematów. By politycy nie grali na czas wymyśliliśmy formułę PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM czyli aby kandydaci odpowiadali w ciągu 24 h. Odpowiedzi na wiele pytań powinniście więc otrzymać już następnego dnia.

W ciągu najbliższych 2 tygodni na początku dnia opublikujemy jakie jest pytanie dnia i do jakich kandydatów wysłaliśmy zapytania.

Będzie się działo…. Odpowiedzi, których z kandydatów przypadną Wam najbardziej do gustu? Przekonamy się 21 października.

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

Senior (37 of 54)

Seniorzy mają nowe miejsce

14 października oficjalnie otwarty został Dzienny Dom SENIOR+ w Starogardzie Gdańskim. Miejsce, w którym osoby ...