Strona Główna / Slider - Strona Główna / Prezydent Miasta złożył ślubowanie
Prezydent-ślubowanie-752x440

Prezydent Miasta złożył ślubowanie

19 listopada, podczas I sesji Rady Miasta VIII kadencji, Prezydent Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak złożył uroczyste ślubowanie.

– Z woli mieszkańców po raz drugi dostąpiłem zaszczytu objęcia urzędu prezydenta naszego wspaniałego miasta Starogardu Gdańskiego. Skala zaufania, jakim obdarzyli mnie starogardzianie to przede wszystkim ogromne zobowiązanie wobec nich do dalszego dynamicznego rozwoju Starogardu. Zamierzam z tego zobowiązania wywiązać się jak najlepiej potrafię. Będzie to możliwe wyłącznie przy współpracy z Radą Miasta Starogard Gdański – w swoim wystąpieniu powiedział prezydent Janusz Stankowiak.

– Dziękuję starogardzianom za to, że oprócz mnie obdarzyli zaufaniem tak licznych radnych Stowarzyszenia „Nasz Starogard”, którzy będą gwarantem realizacji naszego programu wyborczego. Jednocześnie zwracam się do radnych Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej z propozycją współpracy dla dobra i przyszłości naszego miasta. Razem możemy sprawić, że kolejne 5 lat obecnej kadencji będzie czasem rozwoju i świetności Starogardu oraz jego mieszkańców, czego Państwu Radnym i sobie życzę – powiedział Janusz Stankowiak.

Po wystąpieniu Prezydent Miasta Starogard Gdański złożył uroczyste ślubowanie.

Google+
Prezydent Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak powołał na stanowisko swojego zastępcy do spraw techniczno-inwestycyjnych Tadeusza Błędzkiego.

– Bardzo dziękuje prezydentowi Januszowi Stankowiakowi za zaufanie i powierzenie mi odpowiedzialnej funkcji zastępcy Prezydenta Miasta ds. Techniczno-Inwestycyjnych. Uważam, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe i umiejętności predysponują mnie do jej pełnienia. Przez minione 4 lata jako naczelnik Wydziału Inicjatyw Gospodarczych uczestniczyłem czynnie w procesach inwestycyjnych dużych przedsięwzięć dla Starogardu. Zamierzam kontynuować prorozwojową politykę miasta, rozpoczętą przez prezydenta Stankowiaka w 2014 roku. Chcę też podjąć nowe wyzwania inwestycyjne bardzo miastu potrzebne. Nie ukrywam, że liczę na dobrą współpracę z nowo wybraną Radą Miasta i lokalną społecznością. Jestem otwarty na dialog z mieszkańcami – powiedział nowy wiceprezydent.

Funkcję wiceprezydenta ds społecznych w dalszym ciągu pełnić będzie Maciej Kalinowski.

Komentarze

comments

Zobacz również

Starogard Gdański - Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego 1

Śmiertelny wypadek w zatoce autobusowej

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęła mieszkanka ...