Strona Główna / Finanse / Prezydent Donald Trump dalej z żyłką biznesmena – na przyszłą kampanię wyborczą ma już uzbierane 88 milionów dolarów!
trump

Prezydent Donald Trump dalej z żyłką biznesmena – na przyszłą kampanię wyborczą ma już uzbierane 88 milionów dolarów!

Donald Trump, Prezydent USA, coraz wyraźniej wyprzedza innych liderów światowych. Powód jest prosty, Donald Trump nie zachowuje się jak typowy polityk, tylko działa jak w biznesie, chce być zawsze pierwszy!

Demokraci wciąż bez wyraźnego lidera, Prezydent USA Donald Trump powiększa już fundusze na kampanię!

Wybory w USA odbędą się w listopadzie 2020 roku. Rywale Donalda Trumpa, Demokraci, wciąż nie mogą się pozbierać po porażce i póki co nie umieją wyłonić, kto będzie w przyszłości rywalizował z obecnym Prezydentem USA. Tymczasem Donald Trump nie oglądając się na rywali, już szykuje się do kolejnych wyborów. Ma już nawet wymyślone hasło wyborcze, które będzie miało brzmieć : „Utrzymać Wielkość Ameryki”.

Dodatkowo jak wynika z dokumentów złożonych w Federalnym Komitecie Wyborczym, zebrał już na kampanię wyborczą 88 milionów dolarów. Aż 17,7 miliona USD zebrał zaledwie w okresie od kwietnia do czerwca.

Kto wygra kolejne wybory, wciąż tego nie wiemy jednak jedno jest pewne, chyba trudno na świecie o lepszego Prezydenta w zakresie podejścia w codziennym życiu do spraw biznesowych.

Red. Źródło bankier.pl

Komentarze

comments

Zobacz również

ffoto013

XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP i XV Powiatowe Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego OSP Powiatu Starogardzkiego

15 czerwca 2019 r. w Kaliskach odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarniczych ...