Strona Główna / Kultura i Rozrywka / Pożegnajmy wakacje z przytupem
Plakat-official-724x1024

Pożegnajmy wakacje z przytupem

Po raz drugi w Starogardzie Gdańskim czeka nas muzyczne zakończenie wakacji. W sobotę 26 sierpnia na Rynku odbędzie się Stg Summer Festival. Zagrają mistrzowie muzyki klubowej. Impreza zacznie się o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Pierwsza edycja Stg Summer Festival była niewątpliwym sukcesem. Przyciągnęła nie tylko miłośników muzyki klubowej, ale w ogóle fanów dobrej zabawy. Każdy przecież chciałby zakończyć wakacje miłym akcentem. W tym roku również będzie na to szansa.

– Przygotowując się do tegorocznej edycji festiwalu przyświecała nam jedna myśl: po raz kolejny pozytywnie Was zaskoczyć. Aby tak się stało zaprosiliśmy wspaniałych artystów, występujących zarówno w kraju, jak i za granicą – mówią organizatorzy wydarzenia.

Podczas tegorocznego Stg Summer Festival wystąpią: 69Beats, Bajo, Bartes, Delight, Johnny Sax, Neevald, Snecz, Soulfreak Kollektiv, Wiosna i Wosiek.

– Naszym marzeniem jest kontynuowanie tego dzieła tak długo, jak tylko będzie ono przyciągało tyle uśmiechniętych twarzy, co rok temu. Pożegnajmy wakacje z przytupem, z rękoma uniesionymi ku górze, z muzyką w uszach i pozytywnymi emocjami w głowie i w sercu! Bądźcie tego dnia razem z nami! – zapraszają organizatorzy Stg Summer Festival.

źródło: http://starogard.pl

Komentarze

comments

Zobacz również

Utrudnienia w ruchu

UWAGA! 16 czerwca będą duże utrudnienia w ruchu

16 czerwca za sprawą Lotto Triathlon Energy mieszkańców Starogardu czekają wielkie emocje sportowe, ale też ...