Strona Główna / Finanse / Poszukujesz ciekawej pracy? Wybierz się do Irlandii – poszukują głaskacza kotów…
kitten-503753_960_720

Poszukujesz ciekawej pracy? Wybierz się do Irlandii – poszukują głaskacza kotów…

Irlandia to kraj, do którego wyjechało wielu Polaków, w tym z naszego miasta. Okazuje się, że można tam znaleźć dobre zarobki, ale także prace, o której w Polsce trudno dzisiaj pomyśleć… Czy chciałbyś zostać „głaskaczem kota”?

Miłośników kotów jest mnóstwo na całym świecie. Ostatnie gorące ogłoszenie o pracę dla wszystkich tych miłośników pojawiło się w Dublinie. Okazuje się, że klinika weterynaryjna w stolicy Irlandii poszukuje „głaskacza kotów”. Dokładne wymagania od kandydatów zostały określone w ogłoszeniu:

” Kandydat musi mieć delikatne dłonie zdolne do głaskania kota przez wiele godzin. Do tego przyjemny głos, który ukoi nerwy naszych kocich pacjentów. Mile widziana zdolność do rozpoznawania różnego rodzaju mruczenia”.

Dodatkowo trzeba wykazać się również certyfikatem od Rady Weterynaryjnej w Dublinie.

Ciekawe jak dużo będzie można zarobić w tym zawodzie i czy z czasem koty poradzą sobie same, gdyby „głaskacz kotów” chciał wziąć sobie zwolnienie lekarskie…?

Red. źródło chillizet.pl

Komentarze

comments

Zobacz również

Bez nazwy-1

Zgłośmy szkoły z naszego miasta do konkursu „Dzieciaki do rakiet”

Bank BGŻ BNP Paribas organizuje ogólnopolską akcję, której celem jest promowanie aktywności fizycznej wśród młodzieży, ...