Strona Główna / Kronika Policyjna / Policjanci ze starogardzkiej drogówki interweniowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego
Starogard Gdański - wypadek Lubichowo

Policjanci ze starogardzkiej drogówki interweniowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego

Wczoraj około godziny 7:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Lubichowo. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z drogówki wraz z technikiem policyjnym, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy do wypadku doszło, gdy 65-letni kierowca peugeota włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa i zdarzył się z jadącym w kierunku Starogardu Gd. volkswagenem.

baner 750

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci sporządzili oględziny rozbitych aut oraz fakultatywnie zatrzymali prawo jazdy kierowcy peugeota. Mundurowi zatrzymali również dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów, a technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznał 26-letni kierowca golfa oraz jego pasażer. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.

Komentarze

comments

Zobacz również

Starogard Gdański - UJĘTY NA KRADZIEŻY ZŁODZIEJ UŻYŁ PRZEMOCY, ABY NIE STRACIĆ SWOJEGO ŁUPU 1

Złodziej użył przemocy, aby nie stracić swojego łupu

Złapany na gorącym uczynku złodziej, aby pozostać w posiadaniu swoich łupów szarpał się z pracownikiem ...