insta
Strona Główna / Męski Świat / Policjanci zatrzymali poszukiwanego
Starogard Gd.-POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO

Policjanci zatrzymali poszukiwanego

Mundurowi ze Skarszew zatrzymali 48-letniego kierowcę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas kontroli drogowej wyszło na jaw, że mieszkaniec Trójmiasta kierował niedopuszczonym do ruchu autem oraz nie posiadał aktualnej polisy ubezpieczeniowej. Zgodnie z wyrokiem sądu mężczyzna zostanie doprowadzony do placówki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

Wczoraj późnym wieczorem policjanci ze Skarszew zatrzymali do kontroli drogowej białego volkswagena, który miał rozbite lewe lusterko. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że kierowca jest poszukiwany przez sąd w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności.

baner 750

Ponadto wyszło na jaw, że mieszkaniec Trójmiasta kierował niedopuszczonym do ruchu autem, które dodatkowo nie posiadało ubezpieczenia komunikacyjnego. Funkcjonariusze odholowali kontrolowane auto na parking strzeżony, a o braku OC pojazdu powiadomili fundusz gwarancyjny.

Mężczyzna został zatrzymany i przekonwojowany do starogardzkiej komendy. Zgodnie z decyzją sądu 48-latek trafi teraz do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 3 lat pozbawienia wolności za wcześniej popełnioną kradzież oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.

Komentarze

comments

Zobacz również

popieluszko2

Ks. Jerzy Popiełuszko wzorem do naśladowania w czasach upadku wartości na świecie. „Zło, dobrem zwyciężaj”

Dziś, 19 października, mija 35 rocznica męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, który zmarł za głoszenie ...