Strona Główna / Kronika Policyjna / Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego  
Starogard Gdański - Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego 1

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego  

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło podczas minionego weekendu na drodze krajowej nr 22. Wskutek uderzenia w drzewo kierująca osobowym volkswagenem kobieta doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.  Badanie alkomatem wykazało, że mieszkanka Człuchowa była trzeźwa.

8 czerwca br. kilka około godz. 6.00 dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na tak zwanej Berlince w miejscowości Bytonia. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z pobliskiego posterunku wraz z technikiem kryminalistyki.

baner 2

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi, do zdarzenia doszło, gdy kierująca volkswagenem kobieta, jadąc w kierunku Chojnic zjechała na lewe pobocze, gdzie uderzyła w drzewo. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkanka Człuchowa była trzeźwa. Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu zdarzenia ślady. Technik kryminalistyki sporządził oględziny oraz wykonał dokumentację fotograficzną.  Ranna kobieta trafiła do szpitala. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują, aby zachować ostrożność i rozwagę podczas kierowania pojazdem. Pamiętajmy, aby zawsze być wypoczętym przed podróżą. Wsiadając do auta, zawsze zapinajmy pasy bezpieczeństwa. Dostosujmy prędkość pojazdu, tak aby zawsze móc w porę zareagować na nietypowe i niespodziewane zachowania innych uczestników ruchu drogowego.

Komentarze

comments

Zobacz również

klinika art

OPERACJE ZAĆMY w ramach NFZ w Klinice Potocki

„W Klinice Potocki w Braniewie wykonywane są bezpłatne zabiegi operacji usunięcia zaćmy w ramach umowy ...