Strona Główna / Kronika Policyjna / Policjanci odnaleźli skradzione peugeoty
Starogard Gdański - Policjanci odnaleźli skradzione peugeoty 1

Policjanci odnaleźli skradzione peugeoty

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego odnaleźli dwa skradzione peugeoty. Łączna wartość odzyskanych pojazdów szacowana jest na kwotę około 90 tys. zł. Funkcjonariusze zatrzymali również mężczyznę, który podejrzewany jest o przestępstwo paserstwa. Obecnie śledczy szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy.

Wczoraj przed południem starogardzcy kryminalni w wyniku szeroko zakrojonej pracy operacyjnej odzyskali 2 skradzione peugeoty. Ich łączna wartość oszacowana została na kwotę około 90 tys. zł. Jeden z peugeotów został skradziony w Warszawie, a drugi na terenie Berlina. Zabezpieczone przez funkcjonariuszy samochody zaparkowane były na jednej z prywatnych posesji w pobliżu Starogardu Gdańskiego.

baner 2
Pracujący na miejscu śledczy zabezpieczyli ślady, które mogą okazać się pomocne w ustaleniu sprawcy bądź sprawców kradzieży. Policjanci zatrzymali również 44-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego, który jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa paserstwa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Auta odzyskane przez kryminalnych ze Starogardu Gdańskiego, w najbliższym czasie wrócą do swoich właścicieli. Obecnie mundurowi wyjaśniają bliższe okoliczności tej sprawy. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

comments

Zobacz również

art

Nie trać czasu na bieganie po Bankach… Eksperci z Luka Finance wytłumaczą Ci wszystko w sprawie kredytów

Wielu z nas nie ma czasu by przejść się po wielu Bankach i wyszukać odpowiednią ...