https://dragondeweloper.pl/
Strona Główna / Kaliska / Policja poszukuje świadków wypadku drogowego
policja

Policja poszukuje świadków wypadku drogowego

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Kaliskach wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 3 grudnia 2018r. w miejscowości Czarna Woda, gdzie na ulicy Starogardzkiej kierujący osobowym autem mężczyzna potrącił na przejściu dla pieszych 10-latka prowadzącego rower.

Jak ustalili interweniujący w tej sprawie mundurowi do zdarzenia doszło 3 grudnia 2018r około godziny 19:10 na drodze krajowej nr 22 w pobliżu skrzyżowania ulicy Starogardzkiej z Leśną. Kierujący srebrnym autem osobowym mężczyzna, jadąc od strony Starogardu Gdańskiego potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 10-letniego chłopca, który prowadząc rower przechodził na drugą stronę ulicy. Kierujący pojazdem odwiózł chłopca do miejsca zamieszkania i odjechał. W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

baner 750

Kierowca osobówki oraz ewentualni świadkowie tego wypadku proszeni są o kontakt  telefoniczny z Posterunkiem Policji w Kaliskach pod nr tel. /58/ 588-91-07 lub z oficerem dyżurnym KPP w Starogardzie Gdańskim nr tel. /58/ 737-02-22. email: kppstarogard@pomorska.policja.gov.pl

asp. sztab. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim

Komentarze

comments

Zobacz również

fire-and-water-2354583_1920

Czy PPK to dobry program emerytalny dla Polaków? … Od lewego do prawego

W naszym comiesięcznym cyklu „od lewego do prawego” tradycyjnie zadajemy pytania lokalnym politykom z różnej ...