Strona Główna / Kronika Policyjna / Odpowie za amfetaminę w nerce i lodówce
Starogard Gdański - Odpowie za amfetaminę w nerce i lodówce.

Odpowie za amfetaminę w nerce i lodówce

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego przedstawią dzisiaj zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Usłyszy je 36-latek, w którego nerce oraz lodówce funkcjonariusze znaleźli amfetaminę. Zatrzymany wczoraj mężczyzna został doprowadzony do komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Za posiadanie narkotyków Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduję karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu starogardzcy kryminalni, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z miejscowych ogrodów działkowych. Policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że 36-latek, który przebywa w tym rejonie może posiadać przy sobie narkotyki.

baner 750

Podczas przeszukania mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli w nerce przypiętej do pasa zwitek foli aluminiowej z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina. Kryminalni sprawdzili również, czy starogardzianin nie posiada narkotyków w miejscu zamieszkania. Podczas tej kontroli policjanci znaleźli w lodówce worek foliowy, w którym również znajdowała się amfetamina. W wyniku interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 100 gramów tego narkotyku.

Mężczyzna został doprowadzony do starogardzkiej komendy, gdzie spędził noc w policyjnym areszcie. Jeszcze dzisiaj śledczy przedstawią w tej sprawie zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających.

Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

comments

Zobacz również

connection-4884862_1920

Kolejne przypadki koronawirusa w naszym województwie. W ciągu ostatniego tygodnia 22 nowe zakażenia

Od zeszłego poniedziałku (29.06) do chwili obecnej (06.07 – godz 12:00) w naszym województwie pojawiło ...

https://dragondeweloper.pl/