Strona Główna / Aktualności / Polska i Świat / Od kwietnia będziemy mogli latać z Gdańska do Wiednia!
wizz-2654513_960_720

Od kwietnia będziemy mogli latać z Gdańska do Wiednia!

Teraz podróż do stolicy Austrii potrwa zaledwie kilka godzin. Przewoźnik Wizz Air od kwietnia otwiera nowe połączenie na trasie Gdańsk-Wiedeń. To jeszcze nie wszystko, gdyż planowane są przeloty także do Lwowa, Rygi i Aten.

Już od kwietnia linie Wizz Air będą witać na swoim poładzie pasażerów lecących do Wiednia. Bilety mają zaczynać się już od 89 zł. Będzie to pierwsze połączenie z Gdańska do Austrii.

Samoloty przewoźnika będą latały na trasie do Wiednia cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Pierwszy lot zaplanowany jest na 27 kwietnia.

Niedawno Wizz Air ogłosił, że w tym mieście utworzył swoją nową bazę, łącząc Wiedeń z 17 innymi miastami na całym świecie.

Natomiast już pod koniec marca będziemy polecieć również po raz pierwszy z Gdańska do Lwowa i Rygi. Loty na Ukraine odbywać się będą w poniedziałki i piątki. Natomiast we wtorki, czwartki i soboty polecimy do Rygi liniami lotniczymi Air Baltic.

Od maja Ryanair zacznie latać dwa razy w tygodniu z Rębiechowa do Aten.

Komentarze

comments

Zobacz również

Bez nazwy-1

Zgłośmy szkoły z naszego miasta do konkursu „Dzieciaki do rakiet”

Bank BGŻ BNP Paribas organizuje ogólnopolską akcję, której celem jest promowanie aktywności fizycznej wśród młodzieży, ...