Strona Główna / Slider - Strona Główna / Możesz zrobić prawo jazdy korzystając ze środków unijnych!
zglos-sie-na-kurs-prawa-jazdy-4009

Możesz zrobić prawo jazdy korzystając ze środków unijnych!

Od dzisiaj (12.02) ruszyła rekrutacja na kurs prawa jazdy kat. B w ramach kształcenia ustawicznego w projekcie „Przebudowa i remont wraz z wyposażeniem obiektów 2 centrów kształcenia w Powiecie Starogardzkim. Termin naboru wniosków mija 19.02.

Wymiar godzinowy kursu:

Po zakończeniu naboru wniosków zajęcia będą przeprowadzane w 2 grupach 15-osobowych.

Na jedną osobę jest przeznaczonych 60 godzin, w tym 30 godzin teoretycznych (po 45 minut) i 30 godzin praktycznych (pełne godziny zegarowe).

Zajęcia będą się odbywać po godz. 15.00 od pn.-pt. oraz w czasie dni wolnych od zajęć lekcyjnych. Szczegółowy harmonogram będzie przedstawiony po utworzeniu listy uczestników.

Ogłoszenie listy uczestników nastąpi poprzez powiadomienie wysłane do kandydatów drogą elektroniczną w terminie 2 dni od posiedzenia komisji rekrutacyjnej.

Gdzie się zgłaszać?

Dokumenty można składać w dniach 12.02.2018-19.02.2018 w Biurze Projektu:

Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim,

ul. Kościuszki 17,

83-200 Starogard Gdański

lub Sekretariacie Projektu w Kociewskim Centrum Kształcenia Ustawicznego w Starogardzie Gdańskim, ul. Sobieskiego 6, 83-200 Starogard Gdański.

Potrzebne formularze można pobrać na stronie:

http://powiatstarogard.pl/pl/page/mg/o-urzedzie/projekty-unijne/przebudowa-i-remont-wraz-z-wyposazeniem-obiektow-2-centrow-ksztalcenia-ustawicznego-i-praktycznego.html

foto: powiatstarogard.pl

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_0114

Prokuratura ustanawia hipotekę przymusową na nieruchomościach Sławomira Neumanna. Posłowi PO grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Od pewnego czasu Poseł PO z Starogardu Gdańskiego Sławomir Neumann nie ma łatwego życia od ...