Strona Główna / Finanse / Minister w rządzie PiS: „Czeka nas spowolnienie gospodarcze!”
finans

Minister w rządzie PiS: „Czeka nas spowolnienie gospodarcze!”

Przez całe ostatnie 4 lata, podczas kampanii wyborczej, Polacy słyszeli o tym, że Polska wstaje z kolan a sytuacja gospodarcza jest fantastyczna. Po wyborach, Minister Przedsiębiorczości i Technologii, przyznaje wprost dla gazeta.pl, że czeka nas spowolnienie gospodarcze.

Portal gazeta.pl rozmawiał z Jadwigą Emilewicz, minister Przedsiębiorczości i Technologii w rządzie PiS odnośnie tego czy w nowym gabinecie obejmie ona tekę gospodarczą.

Minister powiedziała, że nie bierze ona udziału w rozmowach o kształcie nowego rządu i uzgodnień programowych. Nie chciała poruszać tematu czy obejmie tekę gospodarczą.

baner 004

Co jednak ważne w rozmowie z ogólnopolskim portalem wskazała, że będzie to czas poważnych reform, gospodarczych także. Czeka nas czas spowolnienia gospodarczego.

Minister Jadwiga Emilewicz kolejny raz wykazuje się sporą odwagą. To co widać już w danych ekonomicznych w Polsce i na świecie oraz na rynkach finansowych próbuje ukrywać wielu polityków twierdząc, że kryzysu nie będzie.

Czy zatem patrząc na spowolnienie gospodarcze nowy rząd PiS będzie w stanie realizować swoje postulaty wyborcze jak 500 + od 1 dziecka, mieszkanie +, podwyżki pensji minimalnych, 13-ta i 14-ta emerytura i wiele innych dość optymistycznych zapowiedzi gospodarczych.

https://www.rp.pl/Gospodarka/309179956-Przewidzial-poprzedni-kryzys-Ostrzega-przed-kolejnym-w-2020.html

Red.

.

Komentarze

comments

Zobacz również

connection-4884862_1920

Kolejne przypadki koronawirusa w naszym województwie. W ciągu ostatniego tygodnia 22 nowe zakażenia

Od zeszłego poniedziałku (29.06) do chwili obecnej (06.07 – godz 12:00) w naszym województwie pojawiło ...