Strona Główna / Kronika Policyjna / Mikołajki z PORD i pomorską drogówką
1544

Mikołajki z PORD i pomorską drogówką

Policjanci ze starogardzkiej drogówki wspólnie z przedstawicielami Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego uczestniczyli w akcji edukacyjno-profilaktycznej pn. Mikołajki z PORD i pomorską drogówką, która miała na celu promowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz posiadanie apteczek w pojazdach.

Od 3 do 7 grudnia br. w województwie pomorskim trwa akcja „Mikołajki z PORD i pomorską drogówką”. Wczoraj do tych działań przyłączyli się również policjanci ze Starogardu Gdańskiego, którzy wspólnie z pracownikami Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, przy ulicy Skarszewskiej przeprowadzali kontrole drogowe, podczas których wręczali kierowcom mikołajkowe upominki.

W czasie prowadzonej akcji mundurowi koncentrowali się na podwyższeniu świadomości kierowców oraz promowali zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Każdy zatrzymany kierowca, który pozytywnie przeszedł policyjną kontrolę otrzymał upominek w postaci apteczki samochodowej.

Mundurowi wspólnie z pracownikami PORD podczas wczorajszych działań rozdali kierowcom 100 mikołajkowych upominków, które zasilą wyposażenie samochodów oraz mogą się okazać niezbędne przy różnego rodzaju zdarzeniach drogowych.

asp. sztab. Marcin Kunka Oficer prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim

Komentarze

comments

Zobacz również

Starogard Gdański - Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego 1

Śmiertelny wypadek w zatoce autobusowej

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęła mieszkanka ...