Strona Główna / Oferty Dnia / Mega obozy zimowe w Polsce i zagranicą! Spraw dzieciom przygodę życia
shutterstock_535713073 (1)

Mega obozy zimowe w Polsce i zagranicą! Spraw dzieciom przygodę życia

Sportowa Inicjatywa rewolucjonizuje na Warmii edukację pozaszkolną. Marki, które od 4 lat wykreowano z sukcesem to: Szkółka Piłkarska Sportowa Inicjatywa WARMIA, Szkoła Tańca INICJATYWA Dance Studio, Szkółka Jeździecka WARMIAK, a od września tego roku Klubokawiarnie Szyszka. Corocznym, najbardziej wyczekiwanym projektem Sportowej Inicjatywy jest organizacja dwóch edycji najprawdopodobniej najkreatywniejszych obozów w kraju: Summer i Winter Camp w kraju i za granicą.

Na tworzeniu niezapomnianych wspomnień Waszych Pociech, Sportowa Inicjatywa zna się jak mało kto! Wyjazdy są niezwykle fabularyzowane, odbywają się w programach piłkarskim i tanecznym, na każdym zapraszamy zagranicznych Gości. Fabularne podróże dookoła świata, wesołe pobudki, zbieranie punktów indywidualnych i grupowych, talent show z udziałem kadry to obowiązkowe punkty każdego z wyjazdów. Regularne foto i wideorelacje, korzystanie z telefonów komórkowych w wyznaczonym czasie daje gwarancję tego, iż Pociechy wracają szczęśliwsze, bardziej samodzielne z grupą nowo poznanych Przyjaciół. Jeżeli zależy Tobie na bezpiecznym, pełnym atrakcji wyjeździe Twojego dziecka – koniecznie sprawdź co w tym sezonie przygotowała Sportowa Inicjatywa.

“Od 2016 roku – kreujemy, planujemy, przygotowujemy, prawdopodobnie najkreatywniejsze obozy w kraju! Pracujemy w gronie stałej, sprawdzonej, lubiącej się nawzajem kadry o wysokich kwalifikacjach, z milionem pomysłów, i sercem wkładanym w pracę z dziećmi i młodzieżą.

Bez względu na to, czy jesteś Uczestnikiem naszych zajęć, czy też nie , Ty też możesz stworzyć swoje ferie niezapomnianymi – z marką obozów Sportowa Inicjatywa.

W tym roku odpowiadamy na Wasze górskie potrzeby. I to nie byle jakie! Nasz Camp spędzimy w południowej Małopolsce w regionie geograficznym Kotlina Nowotarska i historyczno-etnograficznym Podhale.

Tym razem, wyjątkowo, nasz obóz potrwa o 1 dzień dłużej, więc czeka nas jeszcze większa moc atrakcji! Poza standardowymi treningami piłkarsko-tanecznymi, zagranicznymi gościnnymi Instruktorami, na uwagę zasługuje przygotowany przez nas program. Na wyjazd wyruszymy autokarem z doświadczonym Kierowcą zawodowym.

Nietuzinkową atrakcją będzie zwiedzanie zimowej stolicy Polski – Zakopanego. Wjazd na legendarną Gubałówkę umożliwi obserwacje pasma Tatr. Zwolennicy wodnych szaleństw nie spoczną dopóki nie dotrą do Term BUKOVINA https://www.termybukovina.pl. Kolejną szaloną wycieczkę będzie dzień spędzony na stoku na wyciągu narciarskim Czerwienne http://czerwienneski.pl – mówi Małgorzata Siedlik – właściciel firmy.

Oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców w wieku 6-16 lat z terenu woj. warmińsko-mazurskiego. Nie musisz z nami trenować, ani mieć sieci znajomych w Sportowej Inicjatywie, ponieważ za przemyślaną integrację Organizator dba z niebywałą dokładnością, Zbiórka wyjazdowa organizowana jest z miast: Elbląg, Pieniężno, Braniewo. Koszt obozy to 1440 PLN, rozłożone w dogodnych, nieopodatkownych ratach. Organizator wspiera Rodziców, chcących złożyć wnioski o dofinansowanie wypoczynku dzieci w zakładach pracy, poprzez wystawienie stosownych dokumentów. Wyjazd zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty.

A to tylko niektóre opinie Rodziców po naszych obozach:

“Obóz bardzo udany wg mojej córki zbyt krótki, bardzo dużo atrakcyjnych zajęć zabaw wszelkiego rodzaju.Wspaniałe kierownictwo z ogromna pasja i talentem. Świetne podejście do dzieci , umiejętnie dobrane zabawy.”

“Pełen profesjonalizm i pomysłowość Właścicieli w przygotowaniu obozów, masa atrakcji dla dzieci, dzięki czemu dzieci nie zdążyły zatęsknić za rodzicami, a po obozie z fascynacją opowiadały o wrażeniach. Ocena za całokształt (Dzieci i Rodziców) – Fantastyczny Obóz!!!!!”

“Moje dziecko wróciło zachwycone, fajne zajęcia, świetna kadra, stroje na pamiątkę – ekstra, dodatkowe atrakcje, typu. mam talent, czy ognisko i dyskoteki na szóstkę. Polecamy innym!”

Zapisu na obóz można dokonać poprzez stronę internetową sportowainicjatywa.pl lub pod nr +48661733079. Masz pytania? Wątpliwości? Śmiało dzwoń, Sportowa Inicjatywa chętnie udzieli Tobie odpowiedzi na wszystkie pytania. Po przesłaniu zgłoszenia Organizator pocztą elektroniczną lub tradycyjną przekaże Umowę wraz z harmonogramem wpłat.

TERMIN: 18-25.01.2020

DLA KOGO: 6-16 LAT

PROGRAM: Piłkarski i taneczny

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek o podwyższonym standardzie, na wyłączność: https://na-kamiencu.pl

KOSZT: Końcowy koszt obozu zimowego w cenie FIRST MINUTE do 31.12.2019 to 1440 PLN. Po tym czasie kwota wzrasta o 100 PLN.

TRANSPORT: Sprawdzony przewoźnik – autokarowy

TERMINARZ PŁATNOŚCI

I RATA: 300 ZŁ 14 DNI OD ZGŁOSZENIA

II RATA DO końca grudnia: 700 ZŁ

III RATA DO końca 15 stycznia: 440 ZŁ

Dane do przelewu:

SPORTOWA INICJATYWA Bartosz Siedlik

Ułowo 5/1, 14-500 Braniewo

Nr konta (mbank): 58 1140 2004 0000 3702 7253 1631

wpisując w tytule przelewu:

IMIĘ I NAZWISKO/ZIMOWY OBÓZ SPORTOWY 2020

ZAPEWNIAMY

dojazd autokarem w obie strony – wyjazd z lokalizacji Sportowej Inicjatywy, gdzie odbywają się zajęcia;

4 posiłki dziennie;

opiekę medyczną;

wykwalifikowaną kadra trenerską i pedagogiczną;

7 noclegów w 4,5,6-osobowych pokojach o wysokim standardzie (ośrodek na wyłączność);

autorski program trenerski taneczny lub piłkarski;– sprzęt sportowy, sale i boiska treningowe;

rozwój sprawności kondycyjnej i koordynacyjnej;

ubezpieczenie NNW całej grupy;

foto-relacje z każdego dnia obozu;

wideo-relacje podsumowująca cały obóz.

ATRAKCJE

codzienny trening taneczny na salach;

codzienny trening piłkarski na boisku typu Orlik/hali sportowej;

turniej taneczny/turniej piłkarski z nagrodami;

zajęcia z elementami języka angielskiego;

wycieczka autokarowa na wyciąg narciarski w Czerwiennym wraz z wynajęciem sprzętu narciarskiego, lekcją z Instruktorem oraz wykupionym karnetem (również dla osób początkujących).

UWAGA, Rodzice pociechy, które nie zdecydują się na lekcję jazdy na nartach Organizator przygotował alternatywę interaktywnych zabaw na śniegu;

wycieczka autokarowa do Zakopanego wraz z wjazdem na Gubałówkę;

2,5 godziny szaleństw na TERMACH BUKOVINA

zajęcia z Gośćmi Specjalnymi (piłkarzem/tancerzem);

nagroda dla każdego Uczestnika;

wieczory filmowe.

Program może ulec zmianie.

plakat obóz zima 2020

——-REKLAMA——-

Komentarze

comments

Zobacz również

Starogard Gdański - Policja - Nadleśnictwo 4

Policjanci i strażnicy leśni dbają o czysty las

Zaśmiecanie lasów na Kociewiu przybiera na sile. Dlatego starogardzcy policjanci oraz strażnicy leśni coraz częściej ...