Remi Dom Seniora
Strona Główna / Oferty Dnia / Mega obozy zimowe w Polsce i zagranicą! Spraw dzieciom przygodę życia
shutterstock_535713073 (1)

Mega obozy zimowe w Polsce i zagranicą! Spraw dzieciom przygodę życia

Sportowa Inicjatywa rewolucjonizuje na Warmii edukację pozaszkolną. Marki, które od 4 lat wykreowano z sukcesem to: Szkółka Piłkarska Sportowa Inicjatywa WARMIA, Szkoła Tańca INICJATYWA Dance Studio, Szkółka Jeździecka WARMIAK, a od września tego roku Klubokawiarnie Szyszka. Corocznym, najbardziej wyczekiwanym projektem Sportowej Inicjatywy jest organizacja dwóch edycji najprawdopodobniej najkreatywniejszych obozów w kraju: Summer i Winter Camp w kraju i za granicą.

Na tworzeniu niezapomnianych wspomnień Waszych Pociech, Sportowa Inicjatywa zna się jak mało kto! Wyjazdy są niezwykle fabularyzowane, odbywają się w programach piłkarskim i tanecznym, na każdym zapraszamy zagranicznych Gości. Fabularne podróże dookoła świata, wesołe pobudki, zbieranie punktów indywidualnych i grupowych, talent show z udziałem kadry to obowiązkowe punkty każdego z wyjazdów. Regularne foto i wideorelacje, korzystanie z telefonów komórkowych w wyznaczonym czasie daje gwarancję tego, iż Pociechy wracają szczęśliwsze, bardziej samodzielne z grupą nowo poznanych Przyjaciół. Jeżeli zależy Tobie na bezpiecznym, pełnym atrakcji wyjeździe Twojego dziecka – koniecznie sprawdź co w tym sezonie przygotowała Sportowa Inicjatywa.

“Od 2016 roku – kreujemy, planujemy, przygotowujemy, prawdopodobnie najkreatywniejsze obozy w kraju! Pracujemy w gronie stałej, sprawdzonej, lubiącej się nawzajem kadry o wysokich kwalifikacjach, z milionem pomysłów, i sercem wkładanym w pracę z dziećmi i młodzieżą.

Bez względu na to, czy jesteś Uczestnikiem naszych zajęć, czy też nie , Ty też możesz stworzyć swoje ferie niezapomnianymi – z marką obozów Sportowa Inicjatywa.

W tym roku odpowiadamy na Wasze górskie potrzeby. I to nie byle jakie! Nasz Camp spędzimy w południowej Małopolsce w regionie geograficznym Kotlina Nowotarska i historyczno-etnograficznym Podhale.

Tym razem, wyjątkowo, nasz obóz potrwa o 1 dzień dłużej, więc czeka nas jeszcze większa moc atrakcji! Poza standardowymi treningami piłkarsko-tanecznymi, zagranicznymi gościnnymi Instruktorami, na uwagę zasługuje przygotowany przez nas program. Na wyjazd wyruszymy autokarem z doświadczonym Kierowcą zawodowym.

Nietuzinkową atrakcją będzie zwiedzanie zimowej stolicy Polski – Zakopanego. Wjazd na legendarną Gubałówkę umożliwi obserwacje pasma Tatr. Zwolennicy wodnych szaleństw nie spoczną dopóki nie dotrą do Term BUKOVINA https://www.termybukovina.pl. Kolejną szaloną wycieczkę będzie dzień spędzony na stoku na wyciągu narciarskim Czerwienne http://czerwienneski.pl – mówi Małgorzata Siedlik – właściciel firmy.

Oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców w wieku 6-16 lat z terenu woj. warmińsko-mazurskiego. Nie musisz z nami trenować, ani mieć sieci znajomych w Sportowej Inicjatywie, ponieważ za przemyślaną integrację Organizator dba z niebywałą dokładnością, Zbiórka wyjazdowa organizowana jest z miast: Elbląg, Pieniężno, Braniewo. Koszt obozy to 1440 PLN, rozłożone w dogodnych, nieopodatkownych ratach. Organizator wspiera Rodziców, chcących złożyć wnioski o dofinansowanie wypoczynku dzieci w zakładach pracy, poprzez wystawienie stosownych dokumentów. Wyjazd zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty.

A to tylko niektóre opinie Rodziców po naszych obozach:

“Obóz bardzo udany wg mojej córki zbyt krótki, bardzo dużo atrakcyjnych zajęć zabaw wszelkiego rodzaju.Wspaniałe kierownictwo z ogromna pasja i talentem. Świetne podejście do dzieci , umiejętnie dobrane zabawy.”

“Pełen profesjonalizm i pomysłowość Właścicieli w przygotowaniu obozów, masa atrakcji dla dzieci, dzięki czemu dzieci nie zdążyły zatęsknić za rodzicami, a po obozie z fascynacją opowiadały o wrażeniach. Ocena za całokształt (Dzieci i Rodziców) – Fantastyczny Obóz!!!!!”

“Moje dziecko wróciło zachwycone, fajne zajęcia, świetna kadra, stroje na pamiątkę – ekstra, dodatkowe atrakcje, typu. mam talent, czy ognisko i dyskoteki na szóstkę. Polecamy innym!”

Zapisu na obóz można dokonać poprzez stronę internetową sportowainicjatywa.pl lub pod nr +48661733079. Masz pytania? Wątpliwości? Śmiało dzwoń, Sportowa Inicjatywa chętnie udzieli Tobie odpowiedzi na wszystkie pytania. Po przesłaniu zgłoszenia Organizator pocztą elektroniczną lub tradycyjną przekaże Umowę wraz z harmonogramem wpłat.

TERMIN: 18-25.01.2020

DLA KOGO: 6-16 LAT

PROGRAM: Piłkarski i taneczny

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek o podwyższonym standardzie, na wyłączność: https://na-kamiencu.pl

KOSZT: Końcowy koszt obozu zimowego w cenie FIRST MINUTE do 31.12.2019 to 1440 PLN. Po tym czasie kwota wzrasta o 100 PLN.

TRANSPORT: Sprawdzony przewoźnik – autokarowy

TERMINARZ PŁATNOŚCI

I RATA: 300 ZŁ 14 DNI OD ZGŁOSZENIA

II RATA DO końca grudnia: 700 ZŁ

III RATA DO końca 15 stycznia: 440 ZŁ

Dane do przelewu:

SPORTOWA INICJATYWA Bartosz Siedlik

Ułowo 5/1, 14-500 Braniewo

Nr konta (mbank): 58 1140 2004 0000 3702 7253 1631

wpisując w tytule przelewu:

IMIĘ I NAZWISKO/ZIMOWY OBÓZ SPORTOWY 2020

ZAPEWNIAMY

dojazd autokarem w obie strony – wyjazd z lokalizacji Sportowej Inicjatywy, gdzie odbywają się zajęcia;

4 posiłki dziennie;

opiekę medyczną;

wykwalifikowaną kadra trenerską i pedagogiczną;

7 noclegów w 4,5,6-osobowych pokojach o wysokim standardzie (ośrodek na wyłączność);

autorski program trenerski taneczny lub piłkarski;– sprzęt sportowy, sale i boiska treningowe;

rozwój sprawności kondycyjnej i koordynacyjnej;

ubezpieczenie NNW całej grupy;

foto-relacje z każdego dnia obozu;

wideo-relacje podsumowująca cały obóz.

ATRAKCJE

codzienny trening taneczny na salach;

codzienny trening piłkarski na boisku typu Orlik/hali sportowej;

turniej taneczny/turniej piłkarski z nagrodami;

zajęcia z elementami języka angielskiego;

wycieczka autokarowa na wyciąg narciarski w Czerwiennym wraz z wynajęciem sprzętu narciarskiego, lekcją z Instruktorem oraz wykupionym karnetem (również dla osób początkujących).

UWAGA, Rodzice pociechy, które nie zdecydują się na lekcję jazdy na nartach Organizator przygotował alternatywę interaktywnych zabaw na śniegu;

wycieczka autokarowa do Zakopanego wraz z wjazdem na Gubałówkę;

2,5 godziny szaleństw na TERMACH BUKOVINA

zajęcia z Gośćmi Specjalnymi (piłkarzem/tancerzem);

nagroda dla każdego Uczestnika;

wieczory filmowe.

Program może ulec zmianie.

plakat obóz zima 2020

——-REKLAMA——-

Komentarze

comments

Zobacz również

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Narada roczna poświęcona zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej powiatu starogardzkiego za 2019 rok

18 lutego 2020 r. podczas posiedzenia zarządu oddziału powiatowego związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w ...