Strona Główna / Męski Świat / Marcel Półtorak zdobywcą Pucharu Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka w Motocross w Pączewie – super zawody za nami
DSC_0168

Marcel Półtorak zdobywcą Pucharu Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka w Motocross w Pączewie – super zawody za nami

Za nami kolejna już edycja zawodów Motocross w Pączewie koło Skórcza. Zawody z roku na rok zyskują grono kibiców a w tym roku liczba gości znów cieszyła motocyklistów i organizatorów.

19 sierpnia, w niedzielny słoneczny dzień, wszystkie drogi prowadziły do Pączewa koło Skórcza. To tu kolejny raz Team MX Skórcz, Wójt Gminy Skórcz Sławomir Czechowski oraz PZM zorganizowali zawody w MotoCross na najwyższym poziomie.

Tegoroczną edycje wygrał Marcel Półtorak, który zdobył Puchar Marszałka woj. pomorskiego Mieczysława Struka. Wszystkie biegi eliminacyjne, półfinałowe oraz sam finał były zażartymi pojedynkami pomiędzy rywalami.

Oprócz emocji sportowych nie zabrakło również tych ludzkich, gdy trzeba pomóc potrzebującym. W tym celu odbywała sie loteria dla Franka ale także inne licytacje na scenie głównej. Pasjonująca była szczególnie licytacja podróży promem do szwedzkiej Karlskrony, która ostatecznie została wylicytowana za 1800 złotych. Również dużym zainteresowanie cieszył sie obraz autorstwa Marka Kłosa, od lat związanego z motocrossem, który aktywnie pomagał w prowadzeniu całych licytacji i nad przebiegiem całej organizacji wydarzenia.

Jak co roku na chwile motocyklistów przyćmiły i zabrały trochę sławy cheerleaderki Polpharmy Starogard Gdański, które swymi występami rozgrzały wielu przybyłych kibiców.

Ponadto nie brakowało dobrego jedzenia i jakże potrzebnego w ten upalny dzień zimnego piwka z Browaru Kociewski.

Komentarze

comments

Zobacz również

PKS-10-752x440

Dworzec PKS w Starogardzie po nowemu

Od 1 marca starogardzianie, a także mieszkańcy powiatu i odwiedzający miasto goście będą mogli w pełni ...