Strona Główna / Kultura i Rozrywka / Kto z nas nie lubi słuchać opowiadań, baśni, bajek? Już za kilka dni będziesz miał możliwość posłuchania baśni w Grodzisku Owidz
25395963_1487039821412505_1593406049329964295_n

Kto z nas nie lubi słuchać opowiadań, baśni, bajek? Już za kilka dni będziesz miał możliwość posłuchania baśni w Grodzisku Owidz

Ludzie od zawsze gromadzili się, by słuchać baśni. Sztuka opowiadania znów staje się żywa. Będziecie mieli możliwość wysłuchać baśni, opowiadanych w taki sposób, że w pełni skupienia będziecie ich chcieli słuchać jeszcze więcej. Wcześniej możecie posłuchać baśni w formie audio, na podanej stronie.

Autorka baśni serdecznie zaprasza, do wysłuchania baśni:
Baśnie, które opowiadam to prastare tradycyjne opowieści ludów ziemi z wielu krańców świata oraz te, które przychodzą teraz….. Baśń niesie naukę, mądrość i głębię; krąży wokół tej samej niezmiennej prastarej wiecznej Prawdy… przekazywanej przez pokolenia, aby człowiek pamiętał o tym kim jest….

Baśnie które wędrują ze mną nie są opowiadane do snu, ale aby nas przebudzić z wielkiego śnienia.
Bo mówią że ta Ziemia to sen. To baśń sama w sobie – pełna świętych wzorów i ścieżek piękna.
Jest jak mapa prowadząca do miejsca z którego wszystko się tworzy. Skarb poszukiwany we wszystkich baśniach jest w Sercu. Istnieje naprawdę.
Dotrzeć tam to właśnie przebudzić się – te wszystkie baśnie które ze mną podróżują są ukłonem dla Wielkiej Tajemnicy którą jesteśmy, która istnieje w Sercu wszystkiego co jest…w każdym sercu…i jest naszą najprawdziwszą esencją.
Baśnie które opowiadam to prastare tradycyjne opowieści ludów ziemi z wielu krańców świata oraz te które przychodzą teraz…..

Wstęp: 30zł ( lub donacja z serca – tyle ile możesz podarować)
więcej o wędrownym baśniarstwie i projekcie Basnie Ludow Zimie
www.basnieludowziemi.wix.com/basnieludowziemi

*DZIECI – baśnie te nawiązują do głębi, są formą medytacji, są dzieci które pięknie znajdują się w takiej przestrzeni ciszy – często radzę rodzicom aby posłuchali (najlepiej z dziećmi ) baśni audio dostępnych na stronie by poczuć czy przyjść całą rodziną
www.basnieludowziemi.wix.com/basnieludowziemi

Wydarzenie odbędzie się 27 grudnia w godzinach 19:00 – 20:30

Adres:

Grodzisko Owidz

Rycerska 1, 83-211 Owidz

Komentarze

comments

Zobacz również

c700x420

Saunowanie, a później kąpiel w morzu – taka atrakcja w Sopocie!

Gdyby ktoś ci powiedział, że w grudniu będziesz kąpać się w Bałtyku, to pewnie zacząłbyś ...