Strona Główna / Slider - Strona Główna / KP Starogard Gdański ogrywa rezerwy Lecha Poznańǃ
39589213_2081278961916674_4463182430336974848_n

KP Starogard Gdański ogrywa rezerwy Lecha Poznańǃ

Piłkarze KP Starogard Gdański udowadniają, że wyniki w poprzednim sezonie to nie był przypadek a w tym roku nasi kibice mogą mieć z ich gry wiele radości i powodów do dumy.

Awans do 2 ligi coraz bardziej realny

Starogardzianie świetnie rozpoczęli rozgrywki 3 ligi w tym sezonie. Przypomnijmy w 1 meczu pokonali oni u siebie Sokół Kleczew aż 4:1. W drugim spotkaniu nieszczęśliwie zremisowaliśmy po prowadzeniu przez dłuższą cześć meczu 1:1 z KKS Kalisz.

W minioną sobotę atut swojego boiska znów okazał sie kluczowy a nasi piłkarze pokazali, że w lidze trudno będzie ich pokonać. Dla Lecha Poznań to nie był udany weekend. Zawodnicy pierwszego Lecha Poznań przegrali u siebie aż 2:5 drużynie Wisły Kraków.

Tymczasem rezerwy Lecha Poznań nie miały żadnych szans w Starogardzie Gdańskim. Od początku spotkania to starogardzianie grali pewnie w obronie oraz byli nadzwyczaj skuteczni w ataku. W 22 minucie wynik spotkania na 1:0 otworzył Kacper Łazaj. Nastepnie Dawid Retlewski w 60 minucie podwyższył na 2:0. Dla Kacpra Łazaja i Dawida Retlewskiego były to już 3-cie bramki w tym sezonie. Przy takiej skuteczności obydwu graczy o bramki możemy być spokojni w kolejnych spotkaniach.

KP Starogard Gdański jest w tym sezonie niepokonany i zajmuje 2 miejsce w tabeli z 7 punktami i bilansem 7:2. Pierwsza jest Radunia Stężyca. 25 sierpnia o godzinie 16:00 zagramy na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolski., która aktualnie z 4 punktami zajmuje 9 miejsce. Czy kolejna drużyna będzie bez szans z starogardzkimi piłkarzami?

KP Starogard Gdański – Lech II Poznań 2:0 (1:0) Bramki : Kacper Łazaj 22 minuta, Dawid Retlewski 60 minuta