https://dragondeweloper.pl/
Strona Główna / Konkursy / KONKURS: Wygraj podwójną wejściówkęǃ Już w grudniu w Olsztynie i Elblągu wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej zaśpiewają świąteczne przeboje
Christmas Time plakat (1)

KONKURS: Wygraj podwójną wejściówkęǃ Już w grudniu w Olsztynie i Elblągu wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej zaśpiewają świąteczne przeboje

Szybkimi krokami zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Wielu z nas już dziś myśli o tym by spędzić czas z najbliższymi, zjeść ulubione potrawy, a także posłuchać, jak co roku ulubionych kolęd czy przebojów świątecznych. Nie lada gratka szykuje się dla mieszkańców Elbląga i Olsztyna, którzy w okresie świąt będą mogli się wybrać na Christmas Timeǃ Concert.

Już w grudniu wielkie koncerty w Olsztynie i Elblągu

Tym, którzy dokładnie interesują się polską sceną muzyczną i koncertami dobrze znane są już serie występów bardzo znanych polskich artystów w towarzystwie orkiestry wykonujących różnego rodzaju utwory. Koncerty z serii Tribute to… i Tribute to… 2 zapisały się w sercach wielu miłośników muzyki. Do tej pory słyszeliśmy wykonania znanych utworów filmowych, utwory legendarnych artystów. Tym razem najwięksi polscy artyści zaśpiewają w wielu miastach Polski światowe przeboje świąteczne z towarzyszeniem orkiestry. Koncerty odbędą się m.in. w: Suwałkach, Tarnowie, Częstochowie, Koszalinie, Kielcach, Elblągu, Olsztynie, Wałbrzychu.

Na scenie wystąpią m.in.:

Justyna Steczkowska
Andrzej Piaseczny
Kasia Moś
Halina Młynkowa
Kasia Cerekwicka

Koncert poprowadzi Piotr Polk.

Termin koncertów:

21 grudnia, Elbląg, Hala Sportowo- Widowiskowa, MOSiR godz. 19:00
27 grudnia, Olsztyn, Hala Urania, godz. 19:00

Bilety do kupienia na www.royalconcert.pl

KONKURS – Wygraj podwójne zaproszenie na Christmas Timeǃ Concert, który odbędzie się 21 grudnia w Elblągu

Chcesz odpowiednio nastroić się do Świąt Bożego Narodzenia…. a przy okazji zobaczyć znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko wziąć udział w konkursie i liczyć, że los uśmiechnie się właśnie do Ciebie.

Specjalnie dla czytelników Gazety Bogaty Region oraz portali bogatyelblag.pl, bogatebraniewo.pl, bogatystarogard.pl przygotowaliśmy konkurs, gdzie do wygrania jest podwójna wejściówka na Koncert „Christmas Timeǃ Concert”, który odbędzie się 21 grudnia w Elblągu.

Co zrobić by wygrać?

1) Polub nasz profil Facebookowy Bogaty Region (https://www.facebook.com/BogatyRegion)

2) 16 listopada wyślij e-mail na adres redakcja@bogatyregion.pl w tytule maila wpisując „Kocham Świąteczny Czas”, a w treści maila wpisując swoje imię i nazwisko

3) Podwójną wejściówkę otrzyma osoba, która wyśle 16 listopada e-maila jako 8-ma w kolejności tego dnia. Pierwszeństwo wygranej będą miały te osoby, które polubiły nasz fanpage przed 16 listopada.

4) Z wygraną osobą skontaktujemy się drogą mailową i wyślemy bilety w wersji elektronicznej lub drogą pocztową na wskazany przez wygranego adres.

Zapraszamy do zabawy i konkursu – Redakcja Bogaty Region

Komentarze

comments

Zobacz również

Starogard Gdański - Policja - Nadleśnictwo 4

Policjanci i strażnicy leśni dbają o czysty las

Zaśmiecanie lasów na Kociewiu przybiera na sile. Dlatego starogardzcy policjanci oraz strażnicy leśni coraz częściej ...