Strona Główna / Konkursy / KONKURS: Kabaret Ani Mru Mru 22 września w Olsztynie. Wygraj podwójną wejściówkęǃ
ani

KONKURS: Kabaret Ani Mru Mru 22 września w Olsztynie. Wygraj podwójną wejściówkęǃ

Kabaret Ani Mru Mru to jeden z najbardziej legendarnych kabaretów w Polsce. Ich przyjazd zawsze wiąże się ze sporą dawką śmiechu, i nie inaczej będzie i tym razem. Już 22 września kabaret wystąpi w Olsztynie ze swoim nowym programem „Cirque de volaille”, pełnym nowych skeczy.

Ani Mru Mru, to kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić – ten kabaret polityką się nie zajmuje. Michał, Marcin i Waldek po prostu podejmują tematy obyczajowe, z życia wzięte. Są rozchwytywani przez publiczność w każdym wieku, a każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.

Olsztynianie i mieszkańcy regionu będą mogli zobaczyć premierową odsłonę zatytułowana „Cirque de volaille”, w której zobaczymy nowe oblicze kabaretu i nowe niesamowite skecze, których w telewizji nie zobaczycie!!!

Warto się spieszyć, gdyż bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Kabaret Ani Mru Mru „Cirque de volaille”

22.09.2019 (niedziela)

godz. 16:00

Aula Auditorium Maximum (Olsztyn)
ul. Wojska Polskiego 13
10-292 Olsztyn

Bilety do zakupu m.in. na biletyna.pl , kupbilecik.pl

KONKURS – Wygraj podwójne zaproszenie na kabaret Ani Mru Mru w Olsztynie

Jeśli uwielbiasz się śmiać, a kabaret Ani Mru Mru należy do Twoich ulubionych to nie ma co czekać. Ten konkurs to idealna okazja by znacznie poprawić sobie humor.

Specjalnie dla czytelników Gazety Bogaty Region oraz portali bogatyelblag.pl, bogatebraniewo.pl, bogatystarogard.pl przygotowaliśmy konkurs, gdzie do wygrania są aż 2 podwójne zaproszenia na kabaret Ani Mru Mru, który wystąpi 22 września w Olsztynie.

Co zrobić by wygrać?

1) Polub nasz profil Facebookowy Bogaty Region (https://www.facebook.com/BogatyRegion)

2) 5 września wyślij e-mail na adres redakcja@bogatyregion.pl w tytule maila wpisując „Kocham się śmiać”, a w treści maila wpisując swoje imię i nazwisko

3) Podwójną wejściówkę otrzymają dwie osoby. Będzie to osoba, która wyśle e-maila jako pierwsza i piętnasta w kolejności tego dnia. Pierwszeństwo wygranej będą miały te osoby, które polubiły nasz fanpage przed 5 września.

4) Z wygranymi skontaktujemy się drogą mailową i wyślemy bilety w wersji elektronicznej na wskazany przez wygranego adres mailowy.

Zapraszamy do zabawy i konkursu – Redakcja Bogaty Region

Komentarze

comments

Zobacz również

STAROGARD GDAŃSKI - POLICJANCI SZUKAJĄ WŁAŚCICIELA IPHONE

Policjanci szukają właściciela Iphone

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują właściciela iphone, który został zagubiony przez ...

http://www.abiprint.pl/