http://www.abiprint.pl/
Strona Główna / Pelplin / Koncert plenerowy w Ogrodzie Biskupim  
image001

Koncert plenerowy w Ogrodzie Biskupim  

14 sierpnia 2019 roku o godzinie 19:00 w Ogrodach Biskupich odbędzie się koncert promujący młode talenty.

W pierwszej części koncertu usłyszymy Duo Ardente z Krakowa.

Francois – Servais: Fantazja na temat dwóch pieśni rosyjskich Ennio Morricone: Temat z filmu Misja Astor Piazzolla: Le grand TangoDuo Ardente (Aleksandra Lelek – wiolonczela i Maciej Zimka -akordeon) tworzą wybitni absolwenci Akademii Muzycznej w Krakowie, a także Leopold Mozart Zentrum University w Augsburgu.

baner 750

Mają na swoim koncie liczne koncerty w kraju i za granicą. Są laureatami wielu krajowych i międzynarodowych konkursów muzycznych. Podczas koncertów publiczność szczególnie docenia ich pasję, temperamenty i emocje, które przekazują.

W drugiej części koncertu wystąpi zespół PIRAMIDY, którego gitarzystą jest pelplinianin Tomasz Imienowski.  Zapraszamy Państwa na niezwykły wieczór poświęcony dwóm największym bardom XX wieku – Włodzimierzowi Wysockiemu i Bułatowi Okudżawie. Ich twórczość wpisała się na zawsze w historię i tradycję piosenki. Swoją charyzmą docierali do milionów odbiorców na całym świecie. Na scenie zabrzmią ich największe i najpiękniejsze, także najbardziej znane przeboje. Wykonywać je będą Piotr Kajetan Matczuk, Tomasz Imienowski, Artur Chyb – muzycy zespołu PIRAMIDY.

WSTĘP WOLNY!

Komentarze

comments

Zobacz również

SONY DSC

Nietrzeźwy motorowerzysta zderzył się z audi

Podczas minionego weekendu policjanci z Kalisk interweniowali wobec skrajnie nieodpowiedzialnego motorowerzysty, który mimo braku uprawnień ...

https://dragondeweloper.pl/