Strona Główna / Kronika Policyjna / Komeda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim organizuje debatę społeczną pn. „BEZPIECZNY SENIOR”.
1535

Komeda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim organizuje debatę społeczną pn. „BEZPIECZNY SENIOR”.

Spotkanie odbędzie się w 20 marca 2019 roku (środa) o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Osiedlowego Domu Kultury w Starogardzie Gdańskim, który mieści się na osiedlu 60-lecia ONP 14.

Ideą debaty jest zdiagnozowanie realnych potrzeb i oczekiwań społecznych wobec spraw bezpieczeństwa seniorów, a także włączenie środowiska lokalnego do wypracowania propozycji mogących mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa.

baner 750

Podczas spotkania omówione zostaną również kwestie związane z funkcjonowaniem programu „DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS” oraz „KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA” jako narzędzia umożliwiającego lokalnej społeczności szybkie i anonimowe informowanie Policji o miejscach zagrożonych. Przedstawiona zostanie także istota aplikacji internetowej „RSO” oraz „MOJA KOMENDA”, które umożliwiają mieszkańcom otrzymywanie informacji o bieżących zagrożeniach oraz szybkie nawiązanie kontaktu z dzielnicowym rejonu, w którym zamieszkują.

asp. sztab. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim

Komentarze

comments

Zobacz również

Kręć Kilometry 4

Ilu rowerzystów powalczy o lepsze powietrze w polskich miastach?

Wystartowała 8. edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej Kręć Kilometry, w której polskie miasta rywalizują o tytuł ...