Strona Główna / Kultura i Rozrywka / Już niedługo Festiwal Piwa przy Browarze Kociewskim
38143497_2114552908788030_7994517692298035200_o

Już niedługo Festiwal Piwa przy Browarze Kociewskim

To będzie już szósta edycja Festiwalu Piwa przy Browarze Kociewskim w Hotelu Ren. Imprezie będzie towarzyszyła oczywiście muzyka i kilka związanych z nią niespodzianek. Już po raz szósty będziemy się bawić na terenie całego browaru, zwiedzać go i kosztować pyszne piwo!

Już po raz szósty, 8 września w Hotelu Ren, odbędzie się kameralna impreza jaką jest Festiwal Piwa. Stworzy się zatem okazja do spróbowania wyśmienitego piwa, zwiedzenia browaru i wysłuchania koncertów na żywo. Tym razem gwiazdą będzie zespół De Mono z Andrzejem Krzywym w roli głównej. Impreza będzie również świetną sposobnością do wykonania przeglądu lokalnej twórczości muzycznej zespołów orkiestry dętej, grupy The safety Pin, oraz znanego z kociewskich scen zespołu Canto. Na deser wystąpi laureatka programów rozrywkowych Anna Dudek wraz z Dj Haade.

Jakich pyszności zasmakujemy podczas najbliższej sposobności?

Pod specjalistycznym okiem piwowara, w wielkich kadziach warzy się piwo różnych typów m.in. Pilznera, Lagera i Pszeniczne. Trunek nie jest ani pasteryzowany, ani filtrowany, dzięki czemu można poczuć prawdziwy, tradycyjny smak trunku. Brak filtracji powoduje naturalną mętność, a dzięki eliminacji pasteryzacji piwo jest świeże i stanowi znakomite źródło mikroelementów i witamin.

Podczas Festiwalu teren przed Browarem zostanie podzielony na kilka stref, m.in gastro gdzie można zaspokoić swój apetyt i spróbować przysmaków kuchni regionalnej, strefa piwosza oraz rozległe miejsce na scenę i zabawę przed nią. Bilety do nabycia w restauracji Browar Kociewski oraz recepcji Hotelu Ren w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Skarszewskiej 5. Festiwal zaczyna się o godzinie 17:00

Życzymy smacznej konsumpcji i udanej zabawy!

Komentarze

comments

Zobacz również

Starogard Gdański - Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego 1

Śmiertelny wypadek w zatoce autobusowej

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęła mieszkanka ...