Strona Główna / Kultura i Rozrywka / Jedna z najlepszych grup muzyczno-komediowych w kinie „Sokół”
Bez nazwy-1

Jedna z najlepszych grup muzyczno-komediowych w kinie „Sokół”

The ThreeX to trio muzyczno-kabaretowe. Ich autorskie show na dwoje skrzypiec i fortepian pełne jest humoru i wirtuozerii, z elementami sztuk cyrkowych i tańca. Muzycznym środkiem wyrazu są własne aranżacje sięgające od muzyki romantycznej, przez tango i jazz, aż po muzykę filmową i rozrywkową.

W skład zespołu, który działa nieprzerwanie od 15 lat, wchodzą laureaci międzynarodowych konkursów, absolwenci renomowanego uniwersytetu muzycznego w Wiedniu, którzy mimo młodego wieku współpracują z największymi nazwiskami branży muzycznej.

baner 2

Różnorodność charakterów, świetny warsztat, obycie sceniczne i profesjonalizm jaki prezentują w każdym aspekcie gry, sytuują The ThreeX w światowej czołówce zespołów kameralnych tego typu, czego dowodem jest zdobycie złotego medalu na prestiżowym konkursie muzyki kameralnej w Japonii oraz ponad 250 występów na całym świecie.

Trio The ThreeX w muzyczno-komediowym programie „Mindbowing”
30 marzec 2019 r. (sobota)
godz. 18:00
Kino „Sokół”
Bilety 30 zł do nabycia w recepcji SCK i na stronie sck-bilety.interticket.pl

Komentarze

comments

Zobacz również

starogard gdański usłyszał zarzuty za posiadanie blisko 1,5 kg.narkotyków,1

Usłyszał zarzuty za posiadanie blisko 1,5 kg narkotyków

Starogardzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu narkotyki. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli blisko ...