Strona Główna / Gniew / Gospel w Gniewie – koncerty i dobry nastój za darmo
Festiwal Gospel w Gniewie to występy gwiazd z Polski i zagranicy

Gospel w Gniewie – koncerty i dobry nastój za darmo

W dniach 14-18 sierpnia Gniew stanie się stolicą muzyki gospel. Wszystko za sprawą kilkudniowego festiwalu, którego gwiazdami w tym roku będą Ania Dąbrowska oraz Anna Maria Jopek. Tegoroczne wydarzenie poświęcone jest pamięci Arethy Franklin, stąd też jednym z głównych punktów programu imprezy będzie koncert dedykowany tej amerykańskiej piosenkarce.

XXIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Gospel w Gniewie to jedno z największych tego wydarzeń w Polsce. W tym roku na scenie malowniczo usytuowanej na Wzgórzu Zamkowym usłyszymy m.in. Anię Dąbrowską, Annę Marię Jopek i wspaniałych jazzmanów z JBBO.

baner 2

Ciekawym projektem będzie występ „Tribute to Arethy Franklin” . –Minął rok od śmierci tej niezwykłej wokalistki. Nasz koncert będzie chyba jedynym w Polsce muzycznym hołdem oddanym tej niezwykłej piosenkarce. Koncert będzie wyjątkowy z wielu względów. Na scenie pojawią się m.in. chórzyści i wokaliści zarówno z Polski jak i Stanów Zjednoczonych, którzy przygotowują się do wspólnego występu od tygodni – zapowiada ks. Zdzisław Ossowski.

Jak co roku w harmonogramie imprezy oprócz koncertów gwiazd zaplanowano także warsztaty muzyczne, które poprowadzą Ruth Waldron i Piotr Pawlicki.

Zapraszamy do Gniewu! Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!
Więcej na: https://www.gospel-festiwal.pl/

Organizatorami festiwalu są: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Gospel, Gmina Gniew, Spółka Zamek Gniew

Komentarze

comments

Zobacz również

art

Wielkie oszczędności bez wychodzenia z domu! – tego jeszcze nie było

Wielu z nas nie w obecnym zabieganym świecie, nie ma czasu aby wyszukać odpowiednią ofertę ...