Strona Główna / Slider - Strona Główna / Elektryczne hulajnogi już wkrótce pojawią się w Starogardzie Gdańskim!
hulajnogi

Elektryczne hulajnogi już wkrótce pojawią się w Starogardzie Gdańskim!

Bardzo dobra wiadomość dociera do nas od firmy blinkee-city, która zapowiada, że już pod koniec sierpnia hulajnogi będą dostępne w naszym mieście!

Elektryczne hulajnogi to nie lada atrakcja zarówno dla mieszkańców jak i turystów. Będąc w dużych miastach podczas urlopów z całą pewnością zauważyliśmy, że poruszanie się wypożyczaną elektryczną hulajnogą to fajna atrakcja i ułatwienie w codziennym poruszaniu się po mieście.

Już pod koniec sierpnia taka atrakcja będzie dostępna w naszym mieście. Jedyne co będzie potrzebne by korzystać z elektrycznej hulajnogi to dobrze skonfigurowana aplikacja.

Przedstawiciele firmy mają jeszcze jedną prośbę byście dali znać w jakich punktach Starogardu Gdańskiego najlepiej będzie postawić najwięcej hulajnóg. Chodzi o tzw. punkty przesiadkowe i często uczęszczane przez mieszkańców.

Mogą to być markety, miejsca gastronomiczne, galerie, boiska, itp.? Osoby z najciekawszymi propozycjami otrzymają od firmy przydatny upominek!

Więcej szczegółów na fanpage

https://www.facebook.com/blinkeecity-Starogard-Gda%C5%84ski-222925229020934/

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

STAROGARD GDAŃSKI - POLICJANCI SZUKAJĄ WŁAŚCICIELA IPHONE

Policjanci szukają właściciela Iphone

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują właściciela iphone, który został zagubiony przez ...