Strona Główna / Gastronomia / Dziś Międzynarodowy Dzień Pizzy – do wygrania 3 duże pizze z Pizzeria Da Favola (KONKURS)
KONKURS

Dziś Międzynarodowy Dzień Pizzy – do wygrania 3 duże pizze z Pizzeria Da Favola (KONKURS)

9 lutego na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. Hucznie będzie on obchodzony również w Starogardzie Gdańskim, gdzie nasz portal i Pizzeria Da Favola mają do Was w ten wyjątkowy dzień do wygrania 3 duże pizze.

Co zrobić by wygrać?

Zadanie nie jest trudne. By wygrać należy udostępnić post na swojej tablicy Facebookowej i wysłać e-mail na konkurs@bogatystarogard.pl w tytule wpisując Międzynarodowy Dzień Pizzy a w treści maila podając dane do kontaktu (imię i nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu).

Do zgarnięcia są 3 duże pizze ze ślimakami, absolutna nowość, która podbija smaki starogardzian i znajduje coraz większe grono smakoszy.

Dużą pizzę wygra najszybsza kobieta, która wykona to zadanie oraz najszybszy mężczyzna, który wykona to zadanie oraz osoba, która jako 10-ta wyśle do nas e-maila.

Pizzę będzie można zjeść w lokalu w terminie do 9 marca, w wybranym przez siebie terminie. Zwycięzców poinformujemy drogą telefoniczną i mailową.

Szczegóły w grafice poniżej:

grafika

Międzynarodowy Dzień Pizzy obchodzony jest 9 lutego. Co ciekawe statystyki mówią, że dziennie sprzedawanych jest 13 milionów pudełek pizzy. Najpopularniejszą pizzą wciąż jest Margherita (jeden z wariantów pizzy neapolitańskiej). Swoją nazwę zawdzięcza królowej Włoch – Marghericie Sabaudzkiej – która w 1889 roku podczas wizyty w Neapolu miała zasmakować pierwszej współczesnej pizzy, przygotowanej na jej cześć przez miejscowego piekarza.

W Starogardzie Gdańskim coraz większą renomę zyskują z kolei pizze przygotowywane przez Pizzeria Da Favola (niedaleko Galerii Neptun). Przede wszystkim świetne sosy do pizzy i bardzo duża ilość składników idealnie skomponowana z ciastem. Jednym słowem Pizza na Bogato!

Konkurs organizowany dzięki Pizzeria Da Favola, BogatyStarogard.pl oraz akcji „Ślimak na Zimę”.

Pizzeria Da Favola

Lubichowska 7

Starogard Gdański

Kom. 509 764 729

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_0114

Prokuratura ustanawia hipotekę przymusową na nieruchomościach Sławomira Neumanna. Posłowi PO grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Od pewnego czasu Poseł PO z Starogardu Gdańskiego Sławomir Neumann nie ma łatwego życia od ...

Remi Dom Seniora