Remi Dom Seniora
Strona Główna / Finanse / Dobre prognozy dla branży turystycznej. Polska coraz silniejsza w turystyce medycznej
turystyka

Dobre prognozy dla branży turystycznej. Polska coraz silniejsza w turystyce medycznej

Przed nami kolejny rok. Sytuacja konfliktów społecznych i zbrojnych w Europie i na Świecie przekłada się na pozytywne postrzeganie Polski jako kraju gdzie można spokojnie spędzić urlop lub też w dogodnej cenie skorzystać z wielu usług. Jakie więc prognozy dla branży turystycznej szykuje 2016 rok?

Raport o nazwie Hotel Sales & Marketing Trends 2016 opracowali eksperci Profitroom ze wsparciem firmy Deloitte. Jest on bardzo dobry dla naszej branży i zauważalny jest wzrostowy trend cudzoziemców w naszych hotelach. W 2016 roku obcokrajowcy mają przekroczyć 20 % wszystkich hotelowych gości.

Absolutnym hitem jest jednak turystyka medyczna. Jeśli ktoś myśli o biznesie to posiadając dogodny obiekt powinien właśnie postawić na usługi medyczne w nim oraz postawić na promocję na rynkach zagranicznych. Do Polski przyjeżdża średnio 350 tys. osób (Niemców, Brytyjczyków, Szwedów czy Rosjan) w celu skorzystania z zabiegów w naszym kraju.

W raporcie czytamy również, że warto dbać o bardzo dobrą opinię swojego ośrodka w internecie. Klient zanim zarezerwuje u nas miejsce w hoteli średnio przegląda aż 18 stron internetowych i portali gdzie może znaleźć informacje o obiekcie, opinie i komentarze w mediach społecznościowych.

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

starogard gdański usłyszał zarzuty za posiadanie blisko 1,5 kg.narkotyków,1

Usłyszał zarzuty za posiadanie blisko 1,5 kg narkotyków

Starogardzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu narkotyki. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli blisko ...