Strona Główna / Slider - Strona Główna / Do głosowania w konkursie „Dzieciaki do rakiet” zgłosiła się starogardzka szkoła. Dzieciaki czekają na wasze wsparcie!
dzieciaki

Do głosowania w konkursie „Dzieciaki do rakiet” zgłosiła się starogardzka szkoła. Dzieciaki czekają na wasze wsparcie!

Bank BGŻ BNP Paribas zorganizował ogólnopolską akcję, której celem jest promowanie aktywności fizycznej wśród młodzieży, rodziców i nauczycieli. W Starogardzie Gdańskim zgłosiła się do konkursu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej.

To od waszych głosów internauci, od waszego zaangażowania, zależy czy ta szkoła pokona konkurencję i znajdzie się w ogólnopolskiej zwycięskiej 70!

Bank BGŻ BNP Paribas wraz z partnerami zachęcił szkoły podstawowe do udziału w konkursie, w którym mogą wygrać profesjonalny sprzęt do gry w tenisa. Sprzęt jest przystosowany dla dzieci w wieku 5-12 lat – są to lekkie rakiety i miękkie piłki oraz siatki i znaczniki kortowe, które można rozstawić szybko i łatwo na każdej praktycznie przestrzeni szkolnej. Z całej Polski wygra 70 szkół, a z każdej zostanie wybranych po dwóch nauczycieli wychowania fizycznego, którzy zostaną specjalnie przeszkoleni przez polski związek tenisowy.

Do udziału w konkursie zgłosiła się tylko jedna szkoła (ilość głosów na dzień 20.11.2018):

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej – ponad 100 głosów

Czy starogardzka szkoła znajdzie się w ogólnopolskiej 70? To drodzy internauci zależy już od was! Konkurencja jest silna, bo szkoła zajmująca obecnie 1 miejsce ma obecnie blisko 7 000 głosów.

Na stronie https://www.dzieciakidorakiet.pl/ możemy zapoznać się z filmikiem konkursowym, który nagrała placówka. Widzimy też odliczany czas, który szybko się kurczy (pozostał niespełna miesiąc), a przecież każdy głos ma ogromne znaczenie! Pamiętajmy, że każdy użytkownik może oddać 5 głosów dziennie!

Głosowanie potrwa do 18 grudnia br. a lista zwycięzców zostanie ogłoszona 21 grudnia. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internatów, a 10 wybiorą organizatorzy.

Komentarze

comments

Zobacz również

Starogard Gdański - Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego 1

Śmiertelny wypadek w zatoce autobusowej

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęła mieszkanka ...