Strona Główna / Slider - Strona Główna / Dni Otwarte w Starogardzkich Szkołach – przyjdź i sprawdź gdzie twoje dziecko będzie się czuło najlepiej
IMG_0655-752x440

Dni Otwarte w Starogardzkich Szkołach – przyjdź i sprawdź gdzie twoje dziecko będzie się czuło najlepiej

Od dzisiaj (12.03) zaczynają się Dni Otwarte w starogardzkich szkołach. Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie starogardzkich szkół podstawowych zapraszają dzieci, które od września zaczną w nich naukę wraz z rodzicami na odwiedziny.

Od 12 marca od godz. 16:00 swoje drzwi otwiera Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi mieszcząca się przy al. Jana Pawła II 4.

14 marca od godz. 17:00 do 19:00 Dzień Otwarty odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3. Spotkanie dla klas pierwszych i czwartych odbędzie się w budynku przy ul. Wybickiego 17, dla klas piątych i szóstych przy ul Traugutta 2.

– Będzie to znakomita okazja, aby poznać budynki szkolne oraz nauczycieli, którzy w nich pracują. Chcielibyśmy zaprezentować swoją bazę, doświadczenia i osiągnięcia. Naszym celem są działania w kierunku podejmowania komunikacji między rodzicami, nauczycielami i uczniami. Za priorytet uważamy współuczestniczenie rodziny dziecka w życiu szkoły. Istnieje możliwość utworzenia klas integracyjnych oraz sportowych – informuje dyrekcja PSP 3.

baner 750

Tego samego dnia rodziców wraz z kandydatami do przedszkola o godz. 16:00 do budynku przy ul. Kalinowskiego 28, oraz o godz. 17:00 rodziców z kandydatami do klas pierwszych do głównego budynku placówki zaprasza Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II przy ul. bp. ks. Dominika 32.
Pierwszego dnia wiosny, 21 marca siedmioletnie dzieci (rocznik 2012) wraz z rodzicami na Dzień Otwarty zaprasza Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Zblewskiej 18. Spotkanie odbędzie się o godz. 16:30 na holu głównym szkoły. W programie: tropienie wiosny w wesołych, szkolnych zadaniach; zwiedzanie szkoły; zapoznanie rodziców z programem nauczania w klasie I, prezentacja podręczników szkolnych, sprawdzenie zgodności danych (imię i nazwisko) przyszłych pierwszoklasistów z listą ewidencyjną Urzędu Miasta.

Warto poznać swoją szkołę jeszcze przed rozpoczęciem nauki. Drodzy Rodzice, zabierzcie pociechy i skorzystajcie z zaproszenia!

źródło: starogard.pl

Komentarze

comments

Zobacz również

Kręć Kilometry 4

Ilu rowerzystów powalczy o lepsze powietrze w polskich miastach?

Wystartowała 8. edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej Kręć Kilometry, w której polskie miasta rywalizują o tytuł ...