Strona Główna / Kronika Policyjna / Dachowała osobowym fordem
Starogard GdaDski - Wypadek

Dachowała osobowym fordem

Policjanci wyjaśniają przyczynę zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 224 w pobliżu Demlina. W wyniku dachowania osobowego forda do szpitala trafiła 33 – letnia mieszkanka Skarszew. 

Wczoraj przed południem dyżurny ze Starogardu Gd. otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło nieopodal Demlina na drodze wojewódzkiej nr 224. Skierowani na miejsce policjanci zastali zaparkowaną na poboczu koparkę oraz rozbitego forda.

Jak wstępnie ustalili interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze, kierująca tym pojazdem kobieta, w trakcie wyprzedzania jadącej w kierunku Godziszewa koparki zjechała na lewą, a następnie prawą stronę drogi, gdzie uderzyła w drzewo i dachowała. W wyniku tego zdarzenia 33-latka doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkanka Skarszew oraz kierowca wyprzedzanej koparki byli trzeźwi. Policjanci przeprowadzili oględziny obu pojazdów, a technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną oraz oględziny miejsca zdarzenia.

Obecnie mundurowi wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

asp. sztab. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_0114

Prokuratura ustanawia hipotekę przymusową na nieruchomościach Sławomira Neumanna. Posłowi PO grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Od pewnego czasu Poseł PO z Starogardu Gdańskiego Sławomir Neumann nie ma łatwego życia od ...

Remi Dom Seniora