Strona Główna / Kultura i Rozrywka / Boso przez świat…aż do Starogardu Gdańskiego!
photo_297.thumbnail

Boso przez świat…aż do Starogardu Gdańskiego!

W Polsce pomieszkuje tylko około pół roku, ale do Starogardu Gdańskiego chętnie zawita. W swoim życiu wiele zwiedził, dużo widział. Jego kwieciste słownictwo sprawia, że opowieści są bardzo barwne i oddziałujące na wyobraźnię. Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy pt. „PRAWO DŻUNGLI”, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny.

Cejrowski próbował sił w różnych dziedzinach, m.in. jako  dziennikarz radiowy, satyryk, fotograf, podróżnik, autor książek i publikacji prasowych, kierownik artystyczny biblioteki Poznaj Świat, członek The Explorers Club. Z wykształcenia socjolog.

Należy do ludzi budzących kontrowersje, podziw lub krytykę. Nie boi się być sobą, dlatego nie raz otwarcie wyraża swoje zdanie, nie licząc się z opinią ludzi. Może wynika to z jego obycia z różnymi ludźmi…jeden charakter kształtuje drugi, a on ma do czynienia na co dzień naprawdę z bardzo rozmaitymi osobowościami i kulturami. Docierał tam, gdzie inni nie docierali. Wojciech Cejrowski bezsprzecznie posiada wielką osobowość. Cokolwiek robi – zawsze z pasją. Jest gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce. Oszczędny w pochwałach.

Trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie.

Poza podróżowaniem nie prowadzę życia kapusty – interesuję się światem, interesuję tym, co politycy robią z moim krajem (czy to USA, czy Polska)… jestem patriotą i jestem religijny. – Wojciech Cejrowski

Już jutro, podczas stand-up comedy, nie będzie śpiewał, nie będzie tańczył, będzie po prostu opowiadał, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane będą zdjęciami.

Zostały jeszcze ostatnie wejściówki na jego show, które kosztują 65 zł, do nabycia w kasie Kinie „Sokół” lub internetowo: http://biletos.com/boso-do-starogardu-gdanskiego-starogard-gdanski-14-wrzesnia-czwartek-19-00-e271.html. Spotkanie rozpoczyna się 14 września, w godzinach 19:00 – 21:00.

Jeżeli lubisz ludzi z zamiłowaniem do swojej pasji, co w jego przypadku oznacza podróżowanie, to jest to coś dla Ciebie. Istnieje możliwość zakupu książek Wojciecha Cejrowskiego w promocyjnej cenie, – autografy i wspólne zdjęcia do ostatniego uczestnika spotkania.

Komentarze

comments

Zobacz również

Utrudnienia w ruchu

UWAGA! 16 czerwca będą duże utrudnienia w ruchu

16 czerwca za sprawą Lotto Triathlon Energy mieszkańców Starogardu czekają wielkie emocje sportowe, ale też ...